Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Zielone Agro Show 2019

Pełna nazwa targów: Zielone Agro Show 2019 - Wystawa Rolnicza
Zielone Agro Show 2019

Data
Od: 2019-05-25
Do: 2019-05-26
Lokalizacja
Lotnisko
08-504 Ułęż
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Zielone Agro Show 2019?


Współczesny rolnik to specjalista inwestujący w wiedzę i innowacyjne technologie, tak by zbierać jak najlepsze plony swojej pracy. Właśnie dla takich fachowców, hodowców bydła mlecznego i producentów mleka, organizowana jest wystawa Zielone Agro Show 2019. Kolejna edycja odbędzie się już w dniach 25 i 26 maja w miejscowości Ułęż na lubelszczyźnie. Jak zawsze, zarówno parkingi, jak i wstęp na imprezę są bezpłatne.

Atrakcje na wystawie Zielone Agro Show 2019

Jest to pierwsza w kraju tego rodzaju impreza poświęcona nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Wśród ponad 150 wystawców znajdą się producenci nowoczesnych maszyn rolniczych, ale również nasion, nawozów, pasz i dodatków paszowych, folii rolniczych, jak również elementów wyposażenia budynków inwentarskich itp. Targi rolnicze kierują swoją ofertę do wszystkich rolników, którzy chcieliby uzyskać szczegółowe informacje i wiedzę o nowinkach technologicznych, które będą w stanie usprawnić i ułatwić ich pracę.

Podczas wystawy odbędą się również liczne seminaria i spotkania branżowe, które będą doskonałą okazją by spotkać się z fachowcami w dziedzinie maszyn przeznaczonych do uprawy zielonek. Ważnym i zawsze wyczekiwanym punktem targów są pokazy maszyn przy pracy w polu. W widowiskowym show zaprezentowane zostaną prasy zwijające, prasy dla prostopadłościennych bel wielkogabarytowych, sieczkarnie polowe, owijarki do bel, przyczepy zbierające, praso-owijarki. Oczywiście, na podsumowanie targów każdy odwiedzający otrzyma katalog zawierający ważne i przydatne każdemu rolnikowi informacje.


Jak dojechać na targi Zielone Agro Show 2019Organizator targów Zielone Agro Show 2019Wystawcy targowi

METAL-PLAST
Wałbrzych
KWS LOCHOW
Kondratowice
POLMASS
BydgoszczCopyright © 2024 PortalTargowy.pl