Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Reklama w portalu


Chcesz, by o Twojej firmie dowiedziało się większe grono osób? Zależy Ci na potencjalnych klientach, a nie losowych osobach niezwiązanych z Twoją branżą? Żaden problem! Z naszą pomocą, trafisz ze swoimi produktami i usługami do odbiorców, którzy szukają takiej oferty, jak Twoja.

Niezależnie czy organizujesz targi, czy może jesteś wystawcą, pomożemy Ci w dotarciu do konkretnej grupy docelowej!

Podstrona targów

Organizujesz targi, których nie ma w naszej bazie? Zależy Ci na rozgłosie, by dotrzeć do potencjalnych odwiedzających? Skontaktuj się z nami, a z chęcią dołączymy Twoją imprezę targową do portalu. Przedstawimy targi z najlepszej strony - poinformujemy gdzie i kiedy się odbywają, jacy wystawcy przedstawią swoją ofertę i opiszemy wszystkie atrakcje, o które się postarałeś!

Zadbaj o wysoką frekwencję, bowiem to zadecyduje, czy przy kolejnej edycji znajdziesz zainteresowanych na wynajem stoisk targowych!

Podstrona organizatora

Dbasz o markę swojej firmy? Chcesz, by odwiedzający kojarzyli Twoje targi z firmą? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie! 

Zadbamy o odpowiednie przedstawienie Twojej firmy jako organizatora. Opiszemy czym się zajmujesz, jakie targi organizujesz i co je wyróżnia. Postaramy się, by Twoja firma była pozytywnie kojarzona z imprezami, za którymi stoisz. Nie ma lepszego miejsca na promocję Twojej firmy niż na portalu poświęconemu tylko i wyłącznie targom.

Podstrona wystawcy

Bierzesz udział w targach, ale masz obawy, że odwiedzający będą omijać Twoje stoisko? Zadbaj, by dowiedzieli się o Twojej firmie jeszcze przed startem targów!

Udział w targach to często niemały wydatek, który mocno psuje humor przedsiębiorcom, jeśli osiągnięty efekt jest znacznie gorszy od oczekiwań. Co gdyby odwiedzający dowiedzieli się o Twojej firmie i przygotowanej ofercie jeszcze przed targami? Dotarłbyś ze swoim przekazem do konkretnych osób, które tuż po przybyciu na miejsce szukały wzrokiem Twojego stoiska! Nie licz, że wszyscy zainteresowani sami do Ciebie dotrą - zadbaj o odpowiednią reklamę, by Twoje stoisko nie świeciło pustkami.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Twoją firmę potencjalnym klientom. Nie trafisz zatem do mas, lecz do osób, które szukają produktów i usług z Twojej oferty. 

Ogłoszenia

Przygotowałeś promocje na targi? Chcesz, by cieszyły się zainteresowaniem klientów? Zadbaj, by informacja o nich dotarła do klientów jeszcze przed targami. Potencjalni klienci zapoznają się z Twoją ofertą i przygotują na konkretne rozmowy przy stoisku z przedstawicielami. Nie będziesz musiał się trudzić tym tematem w trakcie targów, gdyż zainteresowani sami skierują się do Twojego stoiska. Dodatkowo możesz je wyróżnić na podstronach z innymi promocjami, tak by jeszcze więcej osób do nich dotarło.

Artykuły sponsorowane

Twoje targi, firma, a może produkty lub usługi nie cieszą się takim zainteresowaniem, jakiego oczekiwałeś? Co powiesz na przedstawienie ich szerszej publiczności? Do dyspozycji masz nasz blog, dzięki któremu publikowane wpisy szybko trafiają do odbiorców! Wpisy te podnoszą świadomość marek i zachęcają do skorzystania z usług lub kupna produktów. Od Ciebie zależy, jak przedstawimy Twoją ofertę - może to być test produktu, przybliżenie działania firmy, czy pokazania Waszej historii. Możesz przygotować taki artykuł sam, bądź zlecić to nam. Skontaktuj się w sprawie szczegółów! 

Copyright © 2024 PortalTargowy.pl