Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Zielona Arena 2019

Pełna nazwa targów: Kiermasz Ogrodniczy Zielona Arena 2019
Zielona Arena 2019

Data
Od: 2019-03-23
Do: 2019-03-24
Lokalizacja
Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Zielona Arena 2019?


O co warto zadbać, kiedy mamy dom lub ogród? Z pewnością każdemu zależy na tym, aby był on pięknie urządzony, bogaty w różnego rodzaju rośliny i akcesoria, które sprawiają, ze ogród wygląda estetycznie i oryginalnie. Uczestnicząc w wydarzeniu, którym są targi zielona arena, macie państwo możliwość nie tylko dokonania zakupu roślin, które przyozdobią Wasz ogród, ale też będziecie w stanie porozmawiać z ekspertami w danej branży i dowiedzieć się wielu, ciekawych rzeczy związanych z dbaniem o ogród. To jednak nie jedyne atrakcje, które zostały dla Was przygotowane. 

Własnoręcznie zrobione ozdoby do ogrodu

Jednymi z atrakcji, które towarzyszyć, w których będzie można wziąć udział kiedy trwa Zielona Arena 2019, będzie możliwość wykonania samodzielnych ozdób do ogrodu. Pod czujnym okiem profesjonalistów, będziecie mogli stworzyć nietuzinkowy lampion ogrodowy lub statek, który z pewnością nada oryginalnego charakteru Waszemu ogrodowi. To jednak nie wszystko! 

Las w szkle - zrób to sam!

Z pewnością każdy z państwa słyszał o takim elemencie dekoracji domu, jakim jest las w szkle. Dla uczestników naszych targów, będzie stworzona możliwość, aby wykonać taki las samodzielnie. Nasi eksperci udzielą państwu niezbędnych porad dotyczących tego, jak we właściwy sposób taką dekorację wykonać jak również podpowiedzą, jak we właściwy sposób dbać o las w szkle. Wykonanie lasu w szkle wydaje wam się trudne? Po uczestnictwie w naszych warsztatach z pewnością już takie nie będzie - sami się państwo przekonają!


Jak dojechać na targi Zielona Arena 2019Organizator targów Zielona Arena 2019


EXPO MAZURY
Adres: Grunwaldzka 55, 14-100 , Ostróda
Tel: 895065800
Email: sekretariat@expomazury.pl
WWW: http://www.expomazury.pl

Wystawcy targowi

Tratwy Nogat
Malbork
MIZAK
Puławy
INOT
Głogówek
Babcia Regina
Puszcza MariańskaCopyright © 2024 PortalTargowy.pl