Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


WIRTOPROCESY 2019

Pełna nazwa targów: "WIRTOPROCESY 2019 - Targi Wirtualizacji Procesów "
WIRTOPROCESY 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-001 Kielce
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach WIRTOPROCESY 2019?


Odbywające się w dniach 26-28 marca w Kielcach VI Targi Wirtualizacji Procesów to odpowiedź na dynamiczny rozwój myśli technologicznej i rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w wielu sektorach gospodarki. WIRTOPROCESY 2019 to idealne miejsce by poznać bliżej najnowsze trendy i zyskać fachową wiedzę z pierwszej ręki. Obecność producentów i dystrybutorów pozwoli na przeanalizowanie potrzeb i dostosowanie odpowiedniego rozwiązania. 

Atrakcje na targach WIRTOPROCESY 2019

Prezentowane podczas targów będą najnowsze technologicznie rozwiązania projektowania i tworzenia prototypów od etapu projektowania komputerowego, aż po druk przestrzenny. Zakres branżowy targów obejmować będzie między innymi: Rapid Manufacturing, procesy produkcyjne oraz usługi dodatkowe, skanowanie  i druk 3D, materiały, Mold & Mold Making, a także zarządzanie jakością. Na ponad 40 stanowiskach swoje rozwiązania zaprezentują nie tylko wystawcy rodzimi, ale również Niemcy, Amerykanie, Brytyjczycy, Włosi, Szwajcarzy i Litwini. Ponadto, w ramach wydarzeń towarzyszących, zorganizowane zostaną seminarium pt. "Technologie obróbki laserowej" oraz spotkania biznesowe (B2B).

Targi Wirtualizacji Procesów to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które już od kilku edycji skutecznie kreuje trendy w zakresie zaawansowanych technologicznie rozwiązań mających zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. O wysokim standardzie świadczy też rosnąca liczba odwiedzających. Dlatego w poszukiwaniu najnowocześniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań i produktów warto odwiedzić właśnie WIRTOPROCESY 2019.


Jak dojechać na targi WIRTOPROCESY 2019Organizator targów WIRTOPROCESY 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl