Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Warsaw Animals Days 2019

Pełna nazwa targów: Targi Zoologiczne Warsaw Animals Days 2019
Warsaw Animals Days 2019

Data
Od: 2019-03-29
Do: 2019-03-31
Lokalizacja
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
Branża
Hobby i rozrywka
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Warsaw Animals Days 2019?


Animals Days 2019 to największe targi zoologiczne na na terenie Europy Środkowo - Wschodniej. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 29 - 30 marca 2019 r. w Warszawie na terenie Ptak Warsaw Expo.

Targi będą pełne atrakcji. Jedną z nich będzie spotkanie z Nelą Małą Reporterką. Będzie to z pewnością nie lada atrakcja dla najmłodszych miłośników zwierząt. Bardzo ciekawym wydarzeniem będzie tak Międzynarodowa Wystawa Psów i Kotów Rasowych. W wystawie wezmą udział czworonogi nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Podczas targów znajdą też coś dla siebie miłośnicy akwarystki. Mowa tu o Mistrzostwach w aranżacji akwariów. Niezwykle ciekawą atrakcją z pewnością będą Mistrzostwa Polski Dog Diving, czyli mistrzostwa w skoków psów do wody. Na koniec wspomnieć należy jeszcze o Strefie Zwierząt Egzotycznych. Tam każdy będzie miał możliwość podziwiania ptaków i gadów z egzotycznych zakątków świata.

Dlaczego warto udać się na targi?

Targi zoologiczne Animals Days 2019 to nie tylko możliwość podziwiania wspaniałych zwierząt różnych gatunków i z różnych części świata, ale także możliwość zapoznania się z najnowszymi ofertami i propozycjami producentów żywności oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów dla zwierząt. Targi to także wiele spotkań edukacyjnych. Jest to zatem idealne miejsce, w których każdy właściciel swojego pupila może nabyć konkretną i cenną wiedzę dotyczącą swojego zwierzaka. Ponadto targi przeznaczone są nie tylko dla właścicieli zwierząt, ale także dla każdej osoby, który planuje dopiero posiadanie zwierzaka lub jest po prostu miłośnikiem zwierząt.


Jak dojechać na targi Warsaw Animals Days 2019Organizator targów Warsaw Animals Days 2019


Ptak Warsaw Expo
Adres: Al. Katowicka 62, 05-830 , Nadarzyn
Tel: 221220287
Email: info@warsawexpo.eu
WWW: https://warsawexpo.eu


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl