Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


VetMedica 2019

Pełna nazwa targów: VetMedica 2019 - Targi Medycyny Weterynaryjnej
VetMedica 2019

Data
Od: 2019-04-06
Do: 2019-04-07
Lokalizacja
Al. Politechniki 4
93-590 Łódź
Branża
Hobby i rozrywka
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach VetMedica 2019?


W dniach 6-7 kwietnia łódzka Hala EXPO gościć będzie Targi Medycyny Weterynaryjnej VetMedica 2019. To już piętnasta edycja tego, jedynego w skali kraju, wydarzenia skupiającego lekarzy weterynarii i producentów leków i sprzętu.

Atrakcje na VetMedica 2019

Targi skierowane są przede wszystkim do lekarzy weterynarii, kadry naukowej, personelu medycznego i pracowników inspekcji weterynaryjnej, ale również do uczniów technikum i studentów weterynarii. Niemal 100 wystawców zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia oparte na najnowszej technologii. Będzie to również okazja do przetestowania sprzętu i odbycia spotkań ze specjalistami, a także zawiązania biznesowej współpracy.

Od dziewięciu lat równolegle z targami odbywa się Kongres Praktyki Weterynaryjnej pn. Vetforum. Wybitni naukowcy i specjaliści z Polski, Wielkiej Brytanii, Czech, Austrii i Portugalii, lekarze praktycy i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu podzielą się swoją wiedzą podczas wykładów i warsztatów. Program obejmuje sześć głównych sekcji tematycznych poświęconych chorobom: małych zwierząt, koni, bydła, zwierząt egzotycznych, a także dietetyce i suplementacji oraz bezpieczeństwu i higienie żywności. 

Targi Medycyny Weterynaryjnej VetMedica 2019 to impreza, którą z pewnością warto wpisać w swój kalendarz. Jest to jedyne wydarzenie w skali kraju, organizowane z takim rozmachem, podczas którego zdobyć można najnowszą wiedzę i przetestować produkty, które dopiero zdobywają rynek weterynaryjny.


Jak dojechać na targi VetMedica 2019Organizator targów VetMedica 2019


Interservis
Adres: Łąkowa 11, 90-562 , Łódź
Tel: 426371215
Email: biuro@interservis.pl
WWW: http://www.interservis.pl/


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl