Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Twój Dom, Twój Ogród 2019

Pełna nazwa targów: Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz I Ogrodów - Twój Dom, Twój Ogród 2019
Twój Dom, Twój Ogród 2019

Data
Od: 2019-03-23
Do: 2019-03-24
Lokalizacja
Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
Branża
Nieruchomości
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Twój Dom, Twój Ogród 2019?


Targi Twój Dom Twój Ogród 2019 odbędą się już wkrótce - w dniach od 23 do 24 marca 2019 roku. Otwieramy sezon remontowy z hukiem. Na nadchodzących targach zaprezentujemy szereg interesujących rzeczy z zakresu budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów. Oprócz tego, wszystkie osoby, które zdecydują się, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, będą mogły wziąć udział w wielu warsztatach i prelekcjach. Podczas tegorocznych targów będzie również funkcjonowała strefa doradcza. Targi budownictwa Twój Dom Twój Ogród 2019 zapowiadają się naprawdę wystrzałowo!

Atrakcje na targach Twój Dom Twój Ogród 2019

Powierzchnia wystawiennicza Expo Mazury, która będzie liczy prawie 10 tysięcy metrów kwadratowych, będzie zawierała szereg wystaw, na których zaprezentują się producenci, dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych. Pojawią się tam również producenci maszyn i sprzętu budowlanego, elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe. Targi nie mogłyby się również odbyć bez obecności pośredników w obrocie nieruchomościami oraz przedstawicieli instytucji samorządu terytorialnego.

Oferta na tegoroczne targi budownictwa jest dopracowana w każdym calu - dzięki temu każdy, kto się tam pojawi, z pewnością znajdzie to, co go zainteresuje. Ta edycja charakteryzuje się tym, że kładzie ogromny nacisk na to, aby zbudować przyjazną przestrzeń, dzięki której odwiedzający oraz wszyscy wystawcy mogą wymieniać doświadczenia odnośnie rynku budowlanego. Organizatorzy starają się, aby z roku na rok organizowane targi budownictwa przynosiły jeszcze więcej korzyści dla wszystkich odwiedzających.


Jak dojechać na targi Twój Dom, Twój Ogród 2019Organizator targów Twój Dom, Twój Ogród 2019


EXPO MAZURY
Adres: Grunwaldzka 55, 14-100 , Ostróda
Tel: 895065800
Email: sekretariat@expomazury.pl
WWW: http://www.expomazury.pl

Wystawcy targowi

Prymet
Lubawa
GÓR-STAL
Gorlice
ROBEN
Środa ŚląskaCopyright © 2024 PortalTargowy.pl