Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


TSLA EXPO Rzeszów 2018

Pełna nazwa targów: TSLA EXPO Rzeszów 2018
TSLA EXPO Rzeszów 2018

Data
Od: 2018-09-28
Do: 2018-09-29
Lokalizacja
Jasionka 953
36-002 Jasionka
Branża
Motoryzacja
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach TSLA EXPO Rzeszów 2018?


Targi TSLA EXPO Rzeszów 2018 wraz z towarzyszącym im Kongresem skupiają się przede wszystkim na sektorach gospodarki i gałęziach przemysłu, z których to znane jest Podkarpacie. Służą przede wszystkim zwiększaniu potencjału podkarpackiego transportu i motoryzacji oraz branż powiązanych.

Dlaczego warto odwiedzić targi TSLA EXPO Rzeszów 2018?

Targi te to świetna okazja, by zaprezentować ofertę swojej firmy. Ponadto wydarzenie sprzyja rozmowom biznesowym oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Targi są również okazją do wymiany doświadczeń, porównania ofert czy też zapoznanie się z najnowszymi trendami. Atrakcyjną grupą wystawców są zwłaszcza przedstawiciele biznesu. Ponadto mniejsze przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na udział w targach, dzięki wsparciu ze środków unijnych, które są przeznaczone na promocję biznesu.

Zaletą targów jest także ich dobre położenie pod względem komunikacyjnym - obiekt kongresowo-targowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska oraz autostrady A4. Dzięki temu dotarcie na targi jest bezproblemowe - nie ma konieczności wjazdu do samego Rzeszowa.

Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe, wypromować swoją firmę lub po prostu być na bieżąco? Koniecznie musisz pojawić się na targach TSLA EXPO Rzeszów 2018 w dniach 28 - 29 września.


Jak dojechać na targi TSLA EXPO Rzeszów 2018Organizator targów TSLA EXPO Rzeszów 2018
Copyright © 2024 PortalTargowy.pl