Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Trends 4 Kids Kraków 2019

Pełna nazwa targów: Trends 4 Kids Kraków 2019 - targi akcesoriów dla mam i dzieci, moda
Trends 4 Kids Kraków 2019

Data
Od: 2019-04-06
Do: 2019-04-06
Lokalizacja
Stanisława Lema 7
31-571 Kraków
Branża
Hobby i rozrywka
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Trends 4 Kids Kraków 2019?


Dzieciaki rządzą w Krakowie. Już 6 kwietnia, w sobotę, w hali Tauron Arena Kraków odbędą się targi akcesoriów dla mam i dzieci pt. Trends 4 Kids Kraków 2019. Jak sama nazwa wskazuje, podczas imprezy zaprezentowane zostaną nowości - produkty i rozwiązania, które mają szansę zawojować świat dziecka.

Atrakcje na Trends 4 Kids Kraków 2019

Krakowskie Targi akcesoriów dla mam i dzieci to wyjątkowa koncepcja, która ma na celu prezentację nowoczesnych produktów, możliwość podyskutowania z producentami, a także dokonania udanych zakupów, przy jednoczesnym aktywnym i radosnym spędzaniu czasu z rodziną.

Na stoiskach licznie zaprezentują się producenci zabawek, mody dziecięcej, akcesoriów dla niemowląt i starszych dzieci oraz animatorzy czasu wolnego. Dla dzieci otwarta zostanie specjalna strefa, gdzie będą mogły bezpiecznie oddać się nieskrępowanej zabawie i doświadczać świata podczas specjalnie dla nich przygotowanych ciekawych warsztatów. W tym czasie rodzice i opiekunowie mogą wziąć udział w bezpłatnych prelekcjach i dowiedzieć się m.in. jak radzić sobie z emocjami i trudnymi zachowaniami dziecka, jak bawić się z dzieckiem, by prawidłowo stymulować jego rozwój. Pojawią się również tematy skierowane typowo do kobiet np. jak dbać o brzuch przed, w trakcie i po ciąży czy zagadnienia związane z bezpiecznym treningiem po porodzie. 

Trends 4 Kids to pomysł na kreatywne i aktywne spędzenie wspólnie czasu. Dorosłym dostarczy wiedzy i pomoże rozwiać wątpliwości, dzieciom zapewni świetne zajęcia z rówieśnikami, a rodzinom da pretekst do spędzenia całego dnia razem, w doskonałych humorach i w optymistycznym otoczeniu targów.


Jak dojechać na targi Trends 4 Kids Kraków 2019Organizator targów Trends 4 Kids Kraków 2019


Professional Event Partner
Adres: Medalionów 12, 30-339 , Kraków

Wystawcy targowi

ŁUSNE
Kraków
TARNAWA TOYS
WILKOWICE
VIGGAMI
DziałdowoCopyright © 2024 PortalTargowy.pl