Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Trends 4 Kids Gliwice 2019

Pełna nazwa targów: Trends 4 Kids Gliwice 2019 - targi akcesoriów dla mam i dzieci, moda
Trends 4 Kids Gliwice 2019

Data
Od: 2019-03-31
Do: 2019-03-31
Lokalizacja
Akademicka 50
44-100 Gliwice
Branża
Hobby i rozrywka
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Trends 4 Kids Gliwice 2019?


Jeśli wierzyć w powiedzenie, że dziecko jest pępkiem świata, to warto odwiedzić Targi Trends 4 Kids Gliwice 2019, bo właśnie tam wszystko kręci się wokół dzieci. Przyszli rodzice znajdą sporą dawkę inspiracji i wiedzy, doświadczeni rodzice będą mogli nabyć nietuzinkowe drobiazgi, a dzieciaki będą miały okazję wybawić się na całego.

Atrakcje na targach Trends 4 Kids Gliwice 2019

Choć w bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że to targi akcesoriów dla mam i dzieci, to jest to tak naprawdę dużo większe wydarzenie. W przestrzeni handlowej blisko 100 wystawców zaprezentuje wyjątkowe i oryginalne produkty. Wiele z nich to przedmioty handmade, jedyne i niepowtarzalne, bardzo często powstające na indywidualne zamówienie. Od wózków, poprzez ubranka, aż po zabawki będą to produkty o wysokiej jakości i nowoczesnym designie. 

Ponadto chętni będą mogli nieodpłatnie skorzystać z uczestnictwa w bogatym programie prelekcji i warsztatów. W strefie świadomego rodzica poruszone zostaną tematy ważne i potrzebne na każdym etapie życia dziecka. Co ważne, wybierając się na targi nie trzeba szukać opiekunki do dzieci, bo można je zabrać ze sobą i mieć pewność, że nie będą się nudziły. Organizatorzy zapewniają bogaty program zabaw i warsztatów - od sensoplastyki dla najmłodszych, aż po warsztaty konstrukcyjne dla starszaków. 

Mnogość atrakcji, duża garść inspiracji i wiedzy, a wszystko okraszone dobrą zabawą, zachęcają by ostatnią niedzielę marca spędzić właśnie na targach Trends 4 Kids Gliwice 2019. Z pewnością nie będzie to czas zmarnowany.


Jak dojechać na targi Trends 4 Kids Gliwice 2019Organizator targów Trends 4 Kids Gliwice 2019


Professional Event Partner
Adres: Medalionów 12, 30-339 , Kraków


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl