Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


TEiA 2019

Pełna nazwa targów: TEiA 2019 - Targi Elektroniki i Automatyki
TEiA 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-672 Kielce
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach TEiA 2019?


Targi Elektroniki i Automatyki, to nie lada gratka, jeśli rzeczywiście interesuje nas ta branża. Warto jest zatem wiedzieć, dlaczego udział w takich targach może być dla nas korzystny. Co jesteśmy w stanie zyskać? Czy rzeczywiście jesteśmy w stanie się czegoś nowego dowiedzieć w czasie TEIA 2019? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, znajdziecie państwo w naszym poniższym artykule. 

Przede wszystkim - nowości technologiczne na TEIA 2019

Jeśli rzeczywiście jesteśmy zainteresowani tematyką szeroko pojmowanej automatyki i robotyki, warto rozważyć udział w targach TEIA 2019, w dużej mierze, ze względu na atrakcje, które będą im towarzyszyć. Pokazy najnowszych robotów, możliwość przetestowania nowego sprzętu CNC, czy wreszcie - druk 3D - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników targów TEIA 2019. Warto podkreślić, że dodatkowo, takie targi stanowią też niepowtarzalną okazję do rozmowy ze specjalistami. Jeśli zatem nurtują nas pytania z dziedziny szeroko rozumianej automatyki, w czasie targów z cała pewnością będziemy mieli okazję porozmawiać ze specjalistami w tym zakresie. 

Dla kogo przeznaczone są targi Automatyki i Robotyki?

Oczywiście każdy, kogo interesują nowinki technologiczne powiązane z automatyką i robotyką, powinien wziąć udział w naszych targach. Skierowane są one nie tylko do osób zawodowo związanych z tematem, ale też i do pasjonatów, którzy zwyczajnie interesują się powyższą tematyką. Z pewnością każdy znajdzie na targach coś, co w sposób szczególny go zainteresuje.


Jak dojechać na targi TEiA 2019Organizator targów TEiA 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl

Wystawcy targowi

MicroPrint
Chemnitz
SMARTTECH
Łomianki
3D Tool
Wrocław
New Era Materials
ModlniczkaCopyright © 2024 PortalTargowy.pl