Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Pełna nazwa targów: Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019
Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Data
Od: 2019-03-22
Do: 2019-03-24
Lokalizacja
Dworcowa 11
20-406 Lublin
Branża
Budownictwo i instalacje
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019?


Z pewnością każdy, kto szuka mieszkania lub domu, czy też jakiejkolwiek innej nieruchomości, będzie zainteresowany wzięciem udziału w wydarzeniu, którym są Targi Mieszkań i Nieruchomości 2019 w Lublinie. To, co należy przede wszystkim podkreślić, jeśli mowa o powyższym wydarzeniu, to przede wszystkim fakt, że uczestnictwo w nim jest zupełnie bezpłatne. Nie jest to jednakże jedyny argument, który przemawia na korzyść Targów. 

Tematyczne atrakcje dla każdego zainteresowanego targami

Poza tym, że wstęp na targi mieszkań i nieruchomości w Lublinie jest bezpłatny, warto podkreślić, że odwiedzą je różni wystawcy, którzy są ściśle powiązani z branżą. Tym samym, jest to niepowtarzalna okazja dla uczestników targów, aby nie tylko nawiązać ciekawe znajomości, ale też być może znaleźć ciekawe oferty kupna elementów wyposażenia ogrodu, domu, czy mieszkania. Z pewnością nie zabraknie też konkursów, które organizowane będą w ramach targów. 

Nowe doświadczenia i wiedza

Targi, to nie tylko okazja do nawiązania ciekawych współprac czy zakupu elementów wyposażenia mieszkania lub domu. Będziecie mogli też państwo dowiedzieć się wielu rzeczy, ściśle związanych z przygotowaniami do budowy domu. Nasi eksperci, jak również zaproszeni na targi goście, z pewnością odpowiedzą na nurtujące was pytania. Możecie być pewni, że po zakończonych targach, wyjedziecie z nich bogatsi nie tylko o nowe znajomości, ale też i wiedzę, która jest niezbędna, jeśli mowa o rozpoczęciu budowy domu czy też aranżacji domu lub ogrodu.


Jak dojechać na targi Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019Organizator targów Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019


Targi Lublin
Adres: Dworcowa 11, 20-406 , Lublin
Tel: 814581511
Email: info@targi.lublin.pl
WWW: https://www.targi.lublin.pl/


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl