Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Zagroda 2019

Pełna nazwa targów: Targi Hodowlane Zagroda 2019
Zagroda 2019

Data
Od: 2019-10-26
Do: 2019-10-27
Lokalizacja
Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Zagroda 2019?


W samym sercu Mazur, w urokliwej Ostródzie hodowcy zwierząt hodowlanych spotkają się już w dniach 26 i 27 października. W hali Expo Mazury po raz kolejny zorganizowane zostaną targi hodowlane Zagroda 2019. Ta największa w północno-wschodniej Polsce impreza kierowana do hodowców zwierząt pozwala na spotkanie z producentami, i dystrybutorami sprzętu i akcesoriów niezbędnych w hodowli zwierząt.

Atrakcje na targach Zagroda 2019

Zakres tematyczny targów jest niezwykle wszechstronny i obejmuje wiele aspektów hodowli zwierząt np. produkcja zwierzęca i jej mechanizacja, żywienie zwierząt, ale również samochody użytkowe i specjalistyczne, ciągniki, przyczepy, pojazdy transportowe, maszyny uprawowe, siewniki, sadzarki, silosy, maszyny warzywnicze i sadownicze. Ponadto przedstawione zostaną zagadnienia technik pomiarowych, odzieży specjalistycznej i ochronnej i odnawialnych źródeł energii. Jak zawsze, będzie to również okazja do wymiany spostrzeżeń i zasięgnięcia informacji bezpośrednio od specjalistów i producentów podczas indywidualnych spotkań. Targi hodowlane to doskonała okazja na zdobycie nowych kontaktów, nawiązanie współpracy i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w swoich gospodarstwach.

Wydarzeniem towarzyszącym targom Zagroda 2019 będzie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt. Jest to okazja do podziwiania najpiękniejszych okazów bydła mlecznego, bydła mięsnego, koni, kóz i owiec, jak również zgłoszenia swoich zwierząt do konkursu i oceny w ringu. Z pewnością jest to impreza, którą każdy hodowca zwierząt powinien odnotować w swoim kalendarzu.


Jak dojechać na targi Zagroda 2019Organizator targów Zagroda 2019


EXPO MAZURY
Adres: Grunwaldzka 55, 14-100 , Ostróda
Tel: 895065800
Email: sekretariat@expomazury.pl
WWW: http://www.expomazury.pl

Wystawcy targowi

OrCal
Pyrzyce
OSEVA POLSKA
Poznań
SHiUZ
Bydgoszcz
SarnaAgro
MałdytyCopyright © 2022 PortalTargowy.pl