Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


STOM TOOL 2019

Pełna nazwa targów: STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali
STOM TOOL 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-001 Kielce
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach STOM TOOL 2019?


Targi Technologii Obróbki Metali są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wielu producentów obrabiarek, którzy oferują maszyny i urządzenia reprezentujące najwyższą klasę. Wzięcie udziału w Targach zawsze jest dla firmy dużym wyzwaniem i dużą inwestycją, jednak takie inwestycje przynoszą firmom realne korzyści, zyski mierzone nie tylko ilością zarobionych pieniędzy, ale też umocnieniem bądź poprawą wizerunku.

Atrakcje na STOM TOOL 2019

Targi są okazją, z jednej strony, do zaprezentowania swojej oferty. Duża impreza branżowa, o zasięgu europejskim, pozwala cenionym wystawcom pokazać swoje narzędzia i maszyny CNC do obróbki metali, które z pewnością znajdą uznanie w oczach potencjalnych klientów. Z drugiej strony, na obecności na Targach korzystają nie tylko wystawcy, ale też odwiedzający. To oni mają okazję na własne oczy zobaczyć branżowe nowości i zdobyć informacje z pierwszej ręki o ich działaniu i przeznaczeniu.

Z roku na rok zainteresowanie Targami jest większe. Relacje wystawców i odwiedzających są najlepszą rekomendacją. "Będę tu za rok" to bardzo często powtarzane słowa. Przemysłowa Wiosna w Kielcach w 2019 roku odbędzie się w dniach od 26 do 28 marca. Warto zarezerwować ten czas i być w miejscu, gdzie tak dużo będzie się działo. Targi są też okazją do finalizacji procesu sprzedaży. Odwiedzający, a więc potencjalni klienci, mają okazję zobaczyć to czego nie widać przeglądając strony internetowe producentów, mają okazję do rozmowy z przedstawicielem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i pomoże podjąć ostateczną decyzję o zakupie.


Jak dojechać na targi STOM TOOL 2019Organizator targów STOM TOOL 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl