Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


STOM-ROBOTICS 2019

Pełna nazwa targów: STOM-ROBOTICS 2019 - Salon Robotyki Przemysłowej
STOM-ROBOTICS 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-672 Kielce
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach STOM-ROBOTICS 2019?


W marcu już po raz drugi w ramach Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędą się targi STOM-ROBOTICS. Salon Robotyki Przemysłowej to wydarzenie poświęcone w całości robotom przemysłowym. Partnerem imprezy jest firma YASKAWA, będąca jednym z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów  oraz kontrolerów ruchu.

Swoje stanowiska będą tam miały firmy zajmujące się robotami przemysłowymi, projektowaniem i wykonywaniem linii technologicznych, napędami i sterowaniem, chłodziwami i cieczami technologicznymi, oprzyrządowaniem i oprogramowaniem. 

Atrakcje podczas STOM-ROBOTICS 2019

II Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS 2019 będzie można odwiedzać od 26 do 28 marca 2019 roku. Jedną z największych atrakcji będą pokazy pojazdów kosmicznych przygotowane przez European Space Fundation i Politechnikę Świętokrzyską. Pokazy te będą odbywać się przez cały czas trwania targów, także wszyscy zainteresowani zdążą je obejrzeć.

Ponadto odbędą się pokazy w ramach Akademii BIO-CIRCL poświęcone bezpiecznemu i skutecznemu czyszczeniu  warsztatowemu oraz liczne seminaria, warsztaty i spotkania biznesowe. Podczas targów zobaczymy m. in. polskiego robota firmy Easy Robots, ofertę firmy KUKA będącej jednym z największych producentów robotów, pokazy spawalnicze, nowoczesnych maszyn CNC, pokazy laserów i technologii laserowych, roboty YASKAWA, FANUC, i-COBOT i wiele innych ciekawych propozycji. 

Salon Robotyki Przemysłowej powinny odwiedzić nie tylko osoby związane zawodowo z branżą, ale również prywatne zainteresowane nowoczesną technologią i jej wykorzystaniem w przemyśle. Duża liczba różnorodnych atrakcji zaciekawi nawet najmłodszych zwiedzających.


Jak dojechać na targi STOM-ROBOTICS 2019Organizator targów STOM-ROBOTICS 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl

Wystawcy targowi

CLOOS POLSKA
Świdnica
SUPRA ELCO
Warszawa
NIXXON STEEL
WarszawaCopyright © 2023 PortalTargowy.pl