Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


STOM-BLECH & CUTTING 2019

Pełna nazwa targów: STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia
STOM-BLECH & CUTTING 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-001 Kielce
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach STOM-BLECH & CUTTING 2019?


Czym jest STOM-BLECH & CUTTING 2019? Jest to wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć jeśli jesteś zainteresowany technologią cięcia, formowania, gięcia, łączenia i obróbki blach. Targi odbywają się już po raz dwunasty w Kielcach podczas tak zwanej "przemysłowej wiosny". Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Obróbki Blach i Cięcia?

Jest to świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o nowych technologiach cięcia i obróbki blach, a także transportu i składowania. Można poznać zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, dowiedzieć się czegoś o preparatach do obróbki, narzędziach, wyposażeniu fabryk i magazynów, urządzeniach kontrolno-pomiarowych, kontroli jakości, oprogramiwaniu CAD/CAM, modernizacji maszyn. Podczas wydarzenia można nawiązać biznesowe kontakty, wziąć udział w szkoleniach, zdobyć certyfikat, zapoznać się z branżowymi wydawnictwami, usługami i serwisami.

Jakich atrakcji można się spodziewać na STOM-BLECH & CUTTING 2019?

Na targach odbędą się pokazy pojazdów kosmicznych, prezentacja firmy TROPS Coatings, spotkania biznesowe (B2B). Możesz dowiedzieć się czegoś o skutecznym i bezpiecznym myciu warsztatowym, elektrochemicznym czyszczeniu i znakowaniu stali nierdzewnej i aluminium, a także mocy wysokiego ciśnienia i bezpieczeństwa pracy. Podczas targów odbędą się seminaria na takie tematy jak "Technologie Obróbki laserowej",  "Nowoczesne rozwiązania NDT w dobie przemysłu 4.0", „Nowosci w zabezpieczeniach przeciwkorozyjnych".


Jak dojechać na targi STOM-BLECH & CUTTING 2019Organizator targów STOM-BLECH & CUTTING 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl