Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Stacja i Biznes Przyszłości 2018

Pełna nazwa targów: Stacja i Biznes Przyszłości 2018 - Międzynarodowe Targi Paliwowe
Stacja i Biznes Przyszłości 2018

Data
Od: 2018-09-26
Do: 2018-09-27
Lokalizacja
Wystawowa 1
51-618 Wrocław
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Stacja i Biznes Przyszłości 2018?


Tej jesieni we Wrocławiu odbędzie się już IV edycja Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości. W ramach targów będzie okazja do wzięcia udziału w konferencjach i szkoleniach, a także lepszego zorientowania się w sytuacji na polskim rynku paliw czy nawiązania nowych znajomości biznesowych.

Targi Stacja i Biznes Przyszłości 2018 - jakie atrakcje czekają?

W ramach targów odbędzie się szereg wydarzeń, które warto odwiedzić. W programie znajdują się cztery szkolenia - w tym szkolenie dotyczące otwarcia myjni samochodowej. Ponadto ciekawą inicjatywę stanowi Business Speed Dating - jest to szereg krótkich spotkań handlowych, podczas których sprzedający w możliwie najbardziej konkretny sposób przedstawiają swoją ofertę tak, by zainteresować nią kupującego. Nawiązywaniu relacji biznesowych w nieco luźniejszej atmosferze sprzyja natomiast bankiet biznesowy.

Godne uwagi jest także Spotkanie Branży Paliwowej "Polski Rynek Paliw". Konferencja ta skupia reprezentantów sektora paliw płynnych. Stanowi ona okazję do zapoznania się z aktualnymi problemami dotyczącymi branży, jak również ich rozwiązaniami zaproponowanymi przez ekspertów rynkowych.

Targi Stacja i Biznes Przyszłości 2018 rozpoczną się 26 września 2018. Podczas dwóch dni targów we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się spotkania i szkolenia, których celem jest rozwój branży paliwowej. Nie może Cię tam zabraknąć!


Jak dojechać na targi Stacja i Biznes Przyszłości 2018



Organizator targów Stacja i Biznes Przyszłości 2018


Information Market
Adres: Legnicka 46a/10, 53-674 , Wrocław
Tel: 717876970
Email: biuro@informationmarket.pl
WWW: https://www.informationmarket.pl/

Wystawcy targowi

LORIEN GROUP
Poznań
TOTAL POLSKA
Warszawa
MCX SYSTEMS
Warszawa
Shell Polska
Warszawa



Copyright © 2024 PortalTargowy.pl