Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


SPAWALNICTWO 2019

Pełna nazwa targów: SPAWALNICTWO 2019 - Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa
SPAWALNICTWO 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-672 Kielce
Branża
Biznes
Budownictwo i instalacje
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach SPAWALNICTWO 2019?


Wszyscy fani najnowszych technologii i urządzeń spawalniczych powinni zarezerwować sobie czas 26-28 marca, by w tym czasie udać się do Kielc na Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa. Jakie interesujące wystawy będzie można na nich zobaczyć? Do kogo są one skierowane? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto. 

Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa to prawdziwa gratka zarówno dla firm, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych, którym tematyka ta towarzyszy w pracy i w życiu codziennym. W tym roku organizatorzy planują wiele atrakcji dla odwiedzających oraz jeszcze więcej nowości i propozycji interesujących rozwiązań z tej branży. 
Odwiedzający mogą liczyć na wielu wystawców, w których są renomowane i doświadczone firmy słynące z najlepszych sprzętów i technologii.

Atrakcje na Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa

Odwiedzający w tym terminie mogą liczyć na rozmowę i prezentację wystawców między innymi z branży: maszyn, urządzeń i osprzętu do spawania, cięcia, zgrzewania, lutowania, materiałów spawalniczych oraz wiele, wiele innych. Dla tych, którzy mają do czynienia na co dzień z taką pracą, może okazać się to wydarzenie za niezwykle interesujące i pouczające. Ta dziedzina przemysłu bowiem z roku na rok się coraz bardziej rozwija i wprowadza na rynek wiele nowości, dlatego też warto być na bieżąco z nowoczesnymi i praktycznymi technologiami.


Jak dojechać na targi SPAWALNICTWO 2019Organizator targów SPAWALNICTWO 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl