Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


SilesiaKOMUNIKACJA 2019

Pełna nazwa targów: Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2019
SilesiaKOMUNIKACJA 2019

Data
Od: 2019-04-16
Do: 2019-04-17
Lokalizacja
Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
EXPO Silesia
Branża
Transport i spedycja
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach SilesiaKOMUNIKACJA 2019?


Niektórzy go preferują, inni unikają, wielu uważa, że w trosce o środowisko warto się do niego przekonać - mowa o transporcie publicznym. O nowościach w branży będzie można dowiedzieć się podczas 11. edycji targów SilesiaKOMUNIKACJA 2019. Te odbędą się w dniach 16 i 17 kwietnia w hali Expo Silesia w Sosnowcu.

Atrakcje na targach SilesiaKOMUNIKACJA

Targi Transportu Publicznego to wydarzenie, którego celem jest spotkanie branży w celu wymiany doświadczeń i poglądów na temat transportu publicznego. Zakres tematyczny targów jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. wszystkie pojazdy transportu publicznego - tramwaje, autobusy oraz samochody przystosowane do przewozu osób, tabor tramwajowy i kolejowy, wyposażenie warsztatów i zajezdni, części zamienne do pojazdów transportu publicznego, jak i płyny eksploatacyjne, paliwa tradycyjne i alternatywne. Podczas targów poruszone zostaną również ważne zagadnienia transportu dzieci oraz transportu w turystyce. Ponadto pojawią się tematy finansowania i consultingu w transporcie publicznym, systemów informacji dla pasażerów, szkoleń kierowców oraz systemów bezpieczeństwa i nadzoru pracy kierowców. 

Podczas SilesiaKOMUNIKACJA 2019 odbędzie się również Konferencja "Transport Niskoemisyjny w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii - Infrastruktura na rzecz elektromobilności", podczas której zaprezentowane zostaną dotychczasowe osiągnięcia oraz pomysły na kolejne działania, które pozwolą skierować transport publiczny w stronę rozwiązań ekologicznych. Warto pamiętać o dokonaniu wcześniejszej rezerwacji, gdyż gwarantuje ona możliwość bezpłatnego wstępu na targi.


Jak dojechać na targi SilesiaKOMUNIKACJA 2019Organizator targów SilesiaKOMUNIKACJA 2019


Expo Silesia
Adres: Braci Mieroszewskich 124, 41-219 , Sosnowiec
Tel: 327887596
Email: exposilesia@exposilesia.pl
WWW: https://www.exposilesia.pl/


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl