Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


SIBEX 2019

Pełna nazwa targów: Targi SIBEX 2019 Nowoczesny Dom i Ogród
SIBEX 2019

Data
Od: 2019-03-22
Do: 2019-03-24
Lokalizacja
Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
Branża
Budownictwo i instalacje
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach SIBEX 2019?


Targi SIBEX 2019 Nowoczesny Dom i Ogród odbędą się w dniach od 22 do 24 marca w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Będzie to już 12. edycja Targów. W ostatniej edycji Targów uczestniczyło ponad 8 tysięcy odwiedzających i 150 wystawców związanych z branżą budownictwa i wyposażenia wnętrz. Patronatem Targów zostało miasto Sosnowiec oraz Śląska Izba Budownictwa i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Atrakcje na Targach SIBEX 2019 

Na Targach będzie można przede wszystkim zapoznać się z ofertami firm związanych z branżą budownictwa, ogrodnictwa oraz wyposażenia wnętrz. Firmy będą oferować swoje produkty, będą to m.in.: stolarka otworowa (okna, drzwi, parapety), schody i podłogi, wyroby z kamienia i ceramiki, dachy, bramy i ogrodzenia, wyposażenie wnętrz (meble, oświetlenie, farby, urządzenia AGD), systemy grzewcze i instalacyjne (kominki, piece c.o., wentylacja, klimatyzacja, wyposażenie łazienek, instalacje wodne i gazowe), narzędzia, maszyny i materiały budowlane. Będą oferowane również usługi z zakresy ogrodnictwa, budownictwa mieszkaniowego czy projektowania wnętrz.

Równolegle odbędą się Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło, na których zostanie poruszona m.in. kwestia dotacji do wymiany urządzeń grzewczych czy wyzwania związane z ograniczeniem zanieczyszczeń powietrza przy użyciu kotłów zasilanych paliwem stałym. Ponadto na Targach odbędzie się kiermasz ogrodniczy, pokaz układania różnych wzorów parkietu oraz szlifowania, wykańczania i barwienia podłóg drewnianych, a także różnorodne seminaria i prelekcje, m.in. o smogu i jego szkodliwości.


Jak dojechać na targi SIBEX 2019Organizator targów SIBEX 2019


Expo Silesia
Adres: Braci Mieroszewskich 124, 41-219 , Sosnowiec
Tel: 327887596
Email: exposilesia@exposilesia.pl
WWW: https://www.exposilesia.pl/


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl