Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


SAKRALIA 2019

Pełna nazwa targów: SAKRALIA 2019 - Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów
SAKRALIA 2019

Data
Od: 2019-03-22
Do: 2019-03-23
Lokalizacja
Głogowska 14
60-101 Poznań
Branża
Biznes
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach SAKRALIA 2019?


Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów Sakralia 2019 to największe wydarzenie tego typu w Polsce zachodniej. Jest to idealne miejsce, by zapoznać się z ofertą produktów sakralnych przeznaczonych dla parafii, zakonów, czy osób indywidualnych. 

Atrakcje na targach Sakralia 2019

Jedną z atrakcji targów są warsztaty florystyczne „Arte forte sztuka eventu” dotycząca komponowania kompozycji kwiatowych w Kościele. Będzie spotkanie zatytułowane „Duszpasterstwo dzieci” oparte na „Niedzieli z Owieczką” i Małego Przewodnika Katolickiego. Targi sakralne to idealne miejsce by porozmawiać o funkcji kościoła w dzisiejszym świecie internetu. Ojciec Leonard Bielecki zaproponuje dyskusję „Sacrum Online”. Dyskusja będzie dotyczyła roli social mediów w życiu wspólnoty na przykładzie Duszpasterstwa Akademickiego Plus, działającego przy klasztorze franciszkanów w Poznaniu. Kolejnym spotkaniem dotyczącym życia w wirtualnej rzeczywistości internetu będzie spotkanie z bratem Michałem, który pokaże, że życie zakonnika nie jest tak odrealnione jak się niektórym wydaje. Spotkanie ma tytuł „ Duchowni na You Tubie – nowy sposób komunikacji z wiernymi?”

Targi sakralne to również okazja, by zobaczyć tańce lednickie zaprezentowane przez Wspólnotę Lednica 2000 oraz zapoznać się z wystawą malarstwa sakralnego 3D. Wystawa „Chrześcijaństwo w trójwymiarze” to niesamowita okazja, by podziwiać reprodukcje Salvadora Dali, Rubensa, Raffaello Santi, Caravaggio czy wielu innych wspaniałych artystów. Wystawa to ponad 40 dzieł artystów z różnych epok. Takiej uczty dla zmysłów nie wolno pominąć.


Jak dojechać na targi SAKRALIA 2019Organizator targów SAKRALIA 2019


Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000
Email: info@mtp.pl
WWW: https://www.mtp.pl


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl