Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


REH expo 2019

Pełna nazwa targów: Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REH expo 2019
REH expo 2019

Data
Od: 2019-04-12
Do: 2019-04-13
Lokalizacja
Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
EXPO Silesia
Branża
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach REH expo 2019?


Wydawać by się mogło, że konieczność poddawania się rehabilitacji to problem jedynie niewielkiej części społeczeństwa. O tym, że jest inaczej doskonale wiedzą praktycy. Kolejki do rehabilitantów rosną, a chorzy zgłaszają coraz nowsze dolegliwości. Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego to szansa na poznanie innowacyjnych rozwiązań i nowatorskiego sprzętu. REH expo 2019 już 12-13 kwietnia w hali Expo Silesia w Sosnowcu.

Atrakcje na targach REH expo

Celem nadrzędnym targów jest wymiana informacji i doświadczeń oraz prezentacja najnowszych technologicznie rozwiązań i sprzętów. Zakres tematyczny obejmuje m.in. wyposażenie gabinetów i placówek rehabilitacyjnych, zakładów i punktów fizjoterapeutycznych, a także oddziałów szpitalnych, ponadto: informacje z zakresu rehabilitacji, osteopatii, telemedycyny czy lecznictwa uzdrowiskowego. Jak zawsze, obecna będzie również tematyka niepełnosprawności: przemieszczania osób niepełnosprawnych, likwidacji barier architektonicznych, a także pomocy dla osób słabo widzących i niewidomych, niesłyszących, niemych i z zaburzeniami mowy. Osobną grupę tematyczną stanowić będą urządzenia i produkty dla odnowy biologicznej. Ponadto zaprezentują się stowarzyszenia, instytucje i organizacje.

Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: ogólnopolska konferencja popularno - naukowa z zakresu inżynierii biomedycznej, spotkania informacyjne dla fizjoterapeutów, bezpłatne warsztaty z ortotyki, konferencja osteopatyczna, seminarium eksperckie z zakresu medical wellness. Z pewnością jest to impreza, która odkryje przed praktykami wiele nowych rozwiązań, tak by mogli jeszcze skuteczniej i bezpieczniej pomagać chorym.


Jak dojechać na targi REH expo 2019Organizator targów REH expo 2019


Expo Silesia
Adres: Braci Mieroszewskich 124, 41-219 , Sosnowiec
Tel: 327887596
Email: exposilesia@exposilesia.pl
WWW: https://www.exposilesia.pl/


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl