Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019

Pełna nazwa targów: Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019
Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019

Data
Od: 2019-04-12
Do: 2019-04-13
Lokalizacja
Głogowska 14
60-734 Poznań
Branża
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019?


O tym, jak ważnym zmysłem jest wzrok, wie każdy, a szczególnie osoby z wadami wzroku. To właśnie dla zapewnienia im komfortu i poczucia estetyki, dynamicznie rozwija się branża optyczna. Już w dniach 12-13 kwietnia w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja imprezy branżowej skierowanej do optyków, optometrystów i osób zawodowo związanych z branżą optyczną.

Atrakcje Poznańskiego Salonu Optycznego - Wiosna 2019

Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019 to już XXII edycja organizowanej z rozmachem imprezy branży optycznej. Korzystający z szerokiej oferty wystawienniczej zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w modzie okularowej. Ponadto wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze zdobycze technologiczne w zakresie sprzętu diagnostycznego oraz bogaty asortyment wyrobów do wyposażenia zakładów i salonów optycznych obejmujący m.in. kolekcje opraw okularowych i okulary przeciwsłoneczne, okulary ochronne i specjalistyczne, soczewki okularowe i kontaktowe, środki do pielęgnacji soczewek, a także pomoce dla słabowidzących oraz wydawnictwa branży optycznej.

Jak co roku, będzie to okazja do odbycia spotkań i zawiązania biznesowych relacji. Fachowcy przedstawią zalety swoich produktów i rozwiązań, na bieżąco będzie też można wyjaśnić pojawiające się wątpliwości. Bo choć Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019 to impreza zamknięta, tylko dla osób związanych zawodowo z branżą optyczną, to jest to okazja na wprowadzenie nowości do salonów optycznych, z których skorzystają klienci w całym kraju.


Jak dojechać na targi Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019Organizator targów Poznański Salon Optyczny Wiosna 2019


Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000
Email: info@mtp.pl
WWW: https://www.mtp.pl

Wystawcy targowi

DEK OPTICA
Wrocław
MERTZ EYEWEAR
Bolesławiec
2LOOKS EYEWEAR
Piastów
VISTAN BRILLEN
Schwäbisch GmündCopyright © 2024 PortalTargowy.pl