Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


POLFISH 2019

Pełna nazwa targów: POLFISH 2019 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych
POLFISH 2019

Data
Od: 2019-05-29
Do: 2019-05-31
Lokalizacja
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
Branża
Biznes
Gastronomia
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach POLFISH 2019?


Rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie odbiorców na produkty rybne i owoce morza znalazło swoje odzwierciedlenie w programie targów specjalistycznych POLFISH 2019. Te największe w Polsce i jedne z największych w Europie targi branży rybnej odbędą się w dniach 29-31 maja w gdańskiej hali AMBEREXPO wraz z targami FOODEXPO oraz Mleczna Rewia.

Atrakcje na targach POLFISH 2019

Impreza odbywa się w cyklu dwuletnim, jednak z każdą kolejną edycją nabiera coraz większego rozmachu. Udział w targach wezmą wiodący polscy producenci i importerzy ryb i owoców morza. Prezentowane będą produkty świeże, mrożone, wędzone, konserwowe, garmażeryjne oraz produkty typu convenience, które zdobywają coraz większy procent rynku. Swoje stoiska zaprezentują firmy zajmujące się hodowlą ryb morskich i słodkowodnych, producenci pasz, sprzętu i urządzeń do hodowli ryb, a także ich przechowywania i transportu.

W kategorii technologicznej pojawią się producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń dla przetwórstwa, firmy oferujące kompleksowe projekty linii technologicznych oraz wdrażanie systemów produkcyjnych, sprzęt do utylizacji odpadów, a także wyposażenie gastronomii i sklepów. Bogata oferta targów POLFISH 2019 skierowana jest głównie do profesjonalistów działających w branży spożywczo-gastronomicznej. Targi są okazją do poznania produktów oraz rozmowy z producentami i dystrybutorami. Jest to szansa na poznanie szerokiego przekroju branży rybnej i owoców morza, a także zdobycie kontaktów biznesowych i nawiązanie współpracy.


Jak dojechać na targi POLFISH 2019Organizator targów POLFISH 2019
Copyright © 2024 PortalTargowy.pl