Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


OPOLAGRA 2018

Pełna nazwa targów: OPOLAGRA 2018 - Wystawa Rolnicza
OPOLAGRA 2018

Data
Od: 2018-06-15
Do: 2018-06-17
Lokalizacja
Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach OPOLAGRA 2018?


Opolagra 2018 to największa wystawa rolnicza południowej Polski. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 45 000 odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się ze stoiskami niemal 430 wystawców. W trakcie imprezy targowej odbywają się liczne pokazy maszyn, wystawy i aukcje zwierząt, testy sprzętu rolniczego, a także różne atrakcje, jak chociażby Manitou Cup - konkurs dla operatorów ładowarek teleskopowych i przegubowych. Opolagra 2018 to 45ha powierzchni wystawienniczej dedykowanej rolnikom. Cały program poświęcony został różnorakim technikom rolniczym w tym nowym technologiom stosowanym w rolnictwie.

Atrakcje w trakcie targów Opolagra 2018

  • Manitou Cup - widowiskowy konkurs dla operatorów maszyn roboczych, a przede wszystkim zainteresowanych produktami marki Manitou i Mustang. Konkurs odbywa się na specjalnie przygotowanych torach przeszkód pokonywanych przez uczestników, którzy powalczą o wartościowe nagrody.
  • Deutz-Fahr Land - polowe pokazy i jazdy testowe nowoczesnymi ciągnikami rolniczymi marki Deutz-Fahr. Przedstawione zostaną traktory serii 6 z napędem RCshift, Powershift oraz TTV. Co więcej, zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie zastosowane w ciągnikach takie jak na przykład system Stop&Go umożliwiający zatrzymywanie ciągników bez użycia sprzęgła oraz SDD, który pozwala na redukcję kołem kierownicy liczby obrotów o połowę.
  • Valtra Fendt - Silesia Show - pokazy ciągników z maszynami zielonkowymi między innymi kosiarkami, przetrząsaczami, zgrabiarkami, a także przyczepami samozbierającymi. W trakcie pokazu zainteresowani będą mogli zobaczyć traktory z serii 4 w działaniu.
  • Drony w rolnictwie - praktyczne przedstawienie systemu SCDI, który pomaga w szacowaniu szkód łowieckich przy pomocy dronów. Ponadto odbędzie się pokaz aplikowania kapsułek zwalczających omacnice prosowianki w kukurydzy, a także pokaz automatycznej dokumentacji prac polowych w systemie ActiveDoc.
  • Ciągnik przystosowany do pracy z ładowaczem czołowym - pokaz odczepiania, zaczepiania osprzętu, ładowacza z przedstawieniem zwrotności traktorów, wyposażenia układu hydraulicznego, zasilania ładowacza, a także wyposażenia przydatnego w pracy z ładowaczem.
  • Pokazy mycia maszyn - pokaz czyszczenia, konserwacji i zabezpieczenia maszyn z pomocą profesjonalnych środków.
  • Akademia opon Grasdorf - pokazy opon do upraw międzyrzędowych do dużych traktorów i opryskiwaczy, a także opon szerokich do bardzo dużych obciążeń IF, VF. Ponadto mnóstwo pomocnych informacji o oponach, porównania i nowości.
  • Magazynowanie plonów - prezentacja technologii zagospodarowania ziarna po zbiorach. Przedstawione zostaną współczesne maszyny ułatwiające pracę przy przeładunku, transporcie, a także urządzenia do napowietrzania i kontroli ziarna.

Jak dojechać na targi OPOLAGRA 2018Organizator targów OPOLAGRA 2018


DLG AgroFood
Adres: Obornicka 229/307, 60-650 , Poznań
Tel: 607061914
Email: agrofood@dlg-pl.pl
WWW: http://www.dlg-agrofood.pl

Wystawcy targowi

M&M ZWIOR
Dąbrówka
BIOCARE
Einbeck
INOFAMA
InowrocławCopyright © 2024 PortalTargowy.pl