Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE Warszawa 2019

Pełna nazwa targów: 67. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2019 w Warszawie
Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE Warszawa 2019

Data
Od: 2019-04-27
Do: 2019-04-28
Lokalizacja
Łazienkowska 6A
00-449 Warszawa
COS Torwar
Branża
Budownictwo i instalacje
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE Warszawa 2019?


Są takie imprezy, które renomę zdobyły dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta i wieloletniej tradycji. Tak jest z targami Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Warszawa 2019. Zainteresowani zakupem nieruchomości nie powinni mieć więc wątpliwości, czy warto je odwiedzić, gdyż właśnie te targi mieszkaniowe należą do najbardziej rozpoznawalnych i godnych odwiedzenia. Najbliższa, już 67. warszawska edycja odbędzie się w dniach 27 i 28 kwietnia w hali Global EXPO.

Atrakcje na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Targi mieszkaniowe organizowane przez Murator EXPO to impreza z misją. Jej celem jest upowszechnianie fachowej wiedzy i ułatwianie podejmowania w sposób świadomy decyzji związanych z kupnem nieruchomości. Dlatego też na targach ekspozycja wystawiennicza uzupełniona jest wieloma wartościowymi wykładami i seminariami skierowanymi do osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, ale nierzadko zagubionych w gąszczu przepisów. Ważną inicjatywą jest również Centrum Porad, w którym każdy odwiedzający może liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

W części wystawienniczej swoje stoiska zaprezentują m.in. deweloperzy, banki, pośrednicy kredytowi oraz agencje w obrocie nieruchomościami. Ponadto, niejako na podsumowanie targów, wszyscy odwiedzający otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, katalog targowy zawierający obszerny dział prezentujący inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie stolicy i okolic wraz z informacją o ich lokalizacji, metrażu, cenie oraz terminie zakończenia budowy i kontaktem do biura sprzedaży.


Jak dojechać na targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE Warszawa 2019Organizator targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE Warszawa 2019


Murator EXPO
Adres: Dęblińska 6, 04-187 , Warszawa
Tel: 228296680
Email: biuro@muratorexpo.pl
WWW: http://www.muratorexpo.pl/


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl