Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


NOWY DOM 2018 Wrocław

Pełna nazwa targów: NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2018 - Targi Mieszkaniowe we Wrocławiu
NOWY DOM 2018 Wrocław

Data
Od: 2018-09-15
Do: 2018-09-16
Lokalizacja
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
Branża
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach NOWY DOM 2018 Wrocław?


Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE będą miały miejsce 15-16 września na Stadionie we Wrocławiu. Organizatorzy postawili przed sobą jasny cel - chcą by tegoroczna edycja była większa od poprzednich. Odwiedzający będą mogli porozmawiać przy stoiskach wystawowych z deweloperami, a także przedstawicielami banków i pośredników finansowych.

Atrakcje na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

Wystawcy to jednak nie wszystko, bowiem imprezie towarzyszyć będą atrakcyjne wykłady, spotkania, a także szkolenia, które wspomogą podejmowanie decyzji o zakupie mieszkania, domu, działki, czy remoncie i urządzzeniu zakupionego lokum. Ponadto targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu będą okazją do zdobycia cennych nagród w organizowanych konkursach.

Co więcej, wystawcy oferować będą swoje produkty na atrakcyjnych warunkach na przykład kredyty z niższą prowizją, z dłuższym okresem spłaty czy krótkim okresem czekania na wydanie decyzji kredytowej. Dodatkowo na stoiskach poszczególnych wystawców będzie można przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu. Przekazywana w trakcie wykładów wiedza z pewnościa przyda się każdemu kto myśli o zakupie nieruchumości, czy aranżacji wnętrz. 


Jak dojechać na targi NOWY DOM 2018 WrocławOrganizator targów NOWY DOM 2018 Wrocław


Murator EXPO
Adres: Dęblińska 6, 04-187 , Warszawa
Tel: 228296680
Email: biuro@muratorexpo.pl
WWW: http://www.muratorexpo.pl/


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl