Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


NOWY DOM 2018 Warszawa Wrzesień

Pełna nazwa targów: NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2018 - Targi Mieszkaniowe w Warszawie
NOWY DOM 2018 Warszawa Wrzesień

Data
Od: 2018-09-08
Do: 2018-09-09
Lokalizacja
Łazienkowska 6A
00-449 Warszawa
Branża
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach NOWY DOM 2018 Warszawa Wrzesień?


Szukasz wymarzonego mieszkania? A na dodatek jesteś z Warszawy? Świetnie. Nie może Cię zabraknąć podczas wrześniowej edycji targów NOWY DOM 2018. Znalezienie odpowiedniego mieszkania może nastręczać wielu trudności, dlatego warto dokładnie zapoznać się z ofertą rynku nieruchomości.

Atrakcje targów mieszkaniowych w Warszawie

W ofercie targów mieszkaniowych w Warszawie każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie - niemal 5 tysięcy mieszkań w tym te zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, mieszkania na wynajem, a także domy, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne. Oprócz tego partnerzy i doradcy oferują niezbędną pomoc przy zakupie, sprzedaży bądź też wynajęciu nieruchomości. Możliwe będzie także wystawienie na sprzedaż własnego mieszkania.

Dodatkowo odbędzie się debata, podczas której dyskusji poddane zostaną za i przeciw zakupu mieszkania w budowie. Cennych informacji dostarczy również podsumowanie 6 lat obowiązywania ustawy deweloperskiej. W dyskusji udział wezmą m.in. przedstawiciel UOKiK, dyrektor Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej.

Targi odbywają się w dniach 8 i 9 września na warszawskim Torwarze. W godzinach 10:00 - 17:00 dostępnych będzie około 120 wystawców, których oferta pomoże rozwiać wiele wątpliwości w kwestii zakupu odpowiedniej nieruchomości. Dodatkowe materiały związane z tematyką targów, które otrzyma każdy uczestnik, również pełne są ważnych informacji i pomocnych wskazówek.


Jak dojechać na targi NOWY DOM 2018 Warszawa WrzesieńOrganizator targów NOWY DOM 2018 Warszawa Wrzesień


Murator EXPO
Adres: Dęblińska 6, 04-187 , Warszawa
Tel: 228296680
Email: biuro@muratorexpo.pl
WWW: http://www.muratorexpo.pl/


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl