Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


NOWY DOM 2018 Gdynia

Pełna nazwa targów: NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2018 - Targi Mieszkaniowe w Gdyni
NOWY DOM 2018 Gdynia

Data
Od: 2018-09-01
Do: 2018-09-02
Lokalizacja
Kazimierza Górskiego 8
81-302 Gdynia
Branża
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach NOWY DOM 2018 Gdynia?


W hali Gdynia Arena w dniach 1-2 września odbędą się targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których patronatem został Prezydent Miasta Gdyni - Wojciech Szczurek. W tych dniach wszyscy zainteresowani kupnem nieruchomości spotkają w jednym miejscu deweloperów, przedstawicieli banków oraz pośredników kredytowych, czy firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz.

Promocje i premiery w trakcie targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni

Każda edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni obfituje w liczne atrakcyjne promocje i premiery. Część firm czeka właśnie do tych targów z rozpoczęciem sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach. Firmy zaoferują atrakcyjne warunki, niespotykane na co dzień w biurach sprzedaży. Targi te to również okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości, czy negocjacji cen.

Wykłady i warsztaty na targach mieszkaniowych

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdynia Arena to okazja to uzyskania porad ekspertów. Bogaty program otwartych wykładów z pewnością pomoże wszystkim osobom zainteresowanym tematami kupna mieszkania, czy domu. Poruszone zostaną tematy finansowania nieruchomości, a przede wszystkim uzyskiwania kredytów hipotecznych i wszelkich procedurach. Innym z tematów będzie unikanie błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera, czy warsztaty dotyczące aranżacji wnętrz lub przebudowy mieszkania z rynku wtórnego.


Jak dojechać na targi NOWY DOM 2018 GdyniaOrganizator targów NOWY DOM 2018 Gdynia


Murator EXPO
Adres: Dęblińska 6, 04-187 , Warszawa
Tel: 228296680
Email: biuro@muratorexpo.pl
WWW: http://www.muratorexpo.pl/


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl