Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


MOTO Session 2019

Pełna nazwa targów: Lubelskie Święto Motoryzacji MOTO Session 2019
MOTO Session 2019

Data
Od: 2019-04-13
Do: 2019-04-14
Lokalizacja
Dworcowa 11
20-406 Lublin
Branża
Hobby i rozrywka
Motoryzacja
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach MOTO Session 2019?


Niezależnie od tego czy MOTO Session 2019 odwiedzą prawdziwi pasjonaci, przed którymi świat motoryzacji nie ma tajemnic, czy nawet dzieciaki, jedno jest pewne - każdy znajdzie tam coś inspirującego. Już 13 i 14 kwietnia w hali Targów Lublin odbędzie się wyjątkowe wydarzenie określane mianem Lubelskiego Święta Motoryzacji.

Atrakcje na MOTO Session 2019

Nie jedna, a dwie hale wypełnią się modelami samochodów i motocykli, które będzie można podziwiać podczas trwania imprezy. Wśród wystawców obecni będą producenci i specjaliści z zakresu wyposażenia dodatkowego samochodów i motocykli, sprzętu audio, kosmetyki i chemii w motoryzacji, jak również przedstawiciele firm ubezpieczeniowych i usług finansowych, a także wydawnictw branżowych. Oprócz bogato reprezentowanej części wystawienniczej, targi motoryzacyjne nie mogą obyć się bez prezentacji i pokazów. Podczas tegorocznej edycji targów organizatorzy zaplanowali m.in. pokaz kolekcji Harley-Davidson, Monster Truck Demolka, zapierające dech w piersiach pokazy stuntu i trialu motocyklowego, Drift Taxi oraz dostępność strefy szkoleniowo-pokazowej #WschódDetailingu.

Dodatkowo zwiedzający będą mieli okazję skorzystać z symulatora dachowania, który pozwoli doświadczyć przykrych konsekwencji wypadku i tym samym uświadomi konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa. A dla tych, którzy choć na chwilę chcieliby oderwać się od ziemi, organizatorzy proponują widokowy lot helikopterem nad miastem. Z pewnością jest to atrakcja godna uwagi, tak samo jak całe targi MOTO Session 2019.


Jak dojechać na targi MOTO Session 2019Organizator targów MOTO Session 2019


Targi Lublin
Adres: Dworcowa 11, 20-406 , Lublin
Tel: 814581511
Email: info@targi.lublin.pl
WWW: https://www.targi.lublin.pl/


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl