Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Mazury HoReCa 2019

Pełna nazwa targów: Mazury HoReCa 2019
Mazury HoReCa 2019

Data
Od: 2019-04-09
Do: 2019-04-10
Lokalizacja
Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
Branża
Gastronomia
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Mazury HoReCa 2019?


W związku z niesłabnącym wzrostem zainteresowania turystyką w Polsce, sektory hotelarski i gastronomiczny dynamicznie się rozwijają. Jednym ze sposobów na poznanie nowych partnerów biznesowych i zainspirowanie się do wdrożenia nowatorskich rozwiązań może być wizyta w Ostródzie. To właśnie tam, w hali Expo Mazury, w dniach 9-10 kwietnia odbędzie się czwarta edycja targów Mazury HoReCa 2019.

Atrakcje na targach Mazury HoReCa

Targi są imprezą specjalistyczną, skierowaną głównie do branży hotelarskiej, gastronomicznej i cateringowej. Formuła wydarzenia opiera się na spotkaniach B2B, podczas których wystawcy mają szansę zaprezentowania swojej oferty i nawiązania relacji biznesowych  bezpośrednio z Profesjonalnymi Kupującymi, czyli m.in. właścicielami restauracji, hoteli i punktów gastronomicznych, kierownikami działów, szefami kuchni.

Oprócz prezentacji produktów i usług, targi hotelarskie i gastronomiczne oferują bogaty program wydarzeń towarzyszących - pokazów, warsztatów i konkursów. Jednymi z kluczowych punktów targów są właśnie prestiżowe konkursy kulinarne: "Green Box Challenge", "Drób na Polskim Stole", "Gęsina w Restauracji", które odbywają się pod patronatem Marszałka Wojewódzka Warmińsko - Mazurskiego. Restauratorzy będą mogli również skorzystać z udziału w bezpłatnych szkoleniach na temat m.in. zarządzania personelem w gastronomii w XXI w. czy analizy finansowej restauracji. Dla właścicieli obiektów noclegowych, jak i osób zajmujących się marketingiem w turystyce przygotowano Konferencję Biznes w Turystyce.


Jak dojechać na targi Mazury HoReCa 2019Organizator targów Mazury HoReCa 2019


EXPO MAZURY
Adres: Grunwaldzka 55, 14-100 , Ostróda
Tel: 895065800
Email: sekretariat@expomazury.pl
WWW: http://www.expomazury.pl

Wystawcy targowi

Mosso
Raszyn
COFFEE
Piaseczno
Nestlé
Warszawa
LSI Software
Łódź
Nałęczów Zdrój
NałęczówCopyright © 2022 PortalTargowy.pl