Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Mama Tata Dziecko 2018

Pełna nazwa targów: Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2018
Mama Tata Dziecko 2018

Data
Od: 2018-09-02
Do: 2018-09-02
Lokalizacja
Śniadeckich 4
75-453 Koszalin
Branża
Hobby i rozrywka
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Mama Tata Dziecko 2018?


Jesteś szczęśliwym rodzicem? A może dopiero spodziewasz się dziecka? Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2018 to impreza, na której koniecznie musisz być. Szeroka oferta tego wydarzenia z pewnością przypadnie do gustu każdemu rodzicowi, a także podsunie rozwiązania, które ułatwią codzienne życie. Jednak czego dokładnie można spodziewać się po tych targach?

Targi Mama Tata Dziecko 2018 - co na Ciebie czeka?

Jest to wydarzenie skierowane przede wszystkim do rodziców, ale także do ich dzieci. Wśród wystawców znajdą się firmy z branży edukacyjnej, medycznej, jak również firmy, których celem jest pomoc kobietom w powrocie do formy po ciąży. Swoje propozycje przedstawią także firmy obuwnicze i odzieżowe, a także te, które zajmują się organizacją kolonii dla dzieci czy też imprez urodzinowych. 

Wystawcy obecni na targach przedstawią zarówno produkty specjalistyczne, jak i te codziennego użytku. Poza tym targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2018 to także miejsce, gdzie można dowiedzieć się, jaką pomoc można uzyskać od władz samorządowych i rządowych. 

Oprócz tego nie zabraknie atrakcji dla samych rodziców. Niejednego tatę ucieszy część dla majsterkowiczów czy fanów motoryzacji. Mamy może natomiast zainteresować strefa z artykułami ,,hand made". Ponadto odbędzie się wiele warsztatów dla przyszłych rodziców, a nawet pojawi się stoisko ślubne. Poza tym będzie można zaopatrzyć się w materiały dla ucznia i pomoce do szkoły.

Zatem nie wahaj się dłużej, czy skorzystać z bogatej oferty koszalińskich targów - odpowiedź może być tylko jedna. Tak, to coś właśnie dla Ciebie. 2 września po prostu musisz tam być!


Jak dojechać na targi Mama Tata Dziecko 2018Organizator targów Mama Tata Dziecko 2018


Agencja 123Concept
Adres: Wenedów 7D/1, 75-847 , Koszalin
Tel: 502464461
Email: biuro@123concept.pl
WWW: https://www.123concept.pl/


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl