Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


LOOK 2019

Pełna nazwa targów: LOOK 2019 - Targi Fryzjerskie
LOOK 2019

Data
Od: 2019-04-06
Do: 2019-04-07
Lokalizacja
Głogowska 14
60-734 Poznań
Branża
Biznes
Moda i uroda
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach LOOK 2019?


Proste, kręcone, a może falowane? Trendy we fryzjerstwie zmieniają się z sezonu na sezon. By za nimi nadążyć, warto wziąć udział w targach LOOK 2019. Już w pierwszy weekend kwietnia w Poznaniu odbędzie się wyjątkowa branżowa impreza, na której przede wszystkim profesjonaliści, ale również osoby spoza branży fryzjerskiej znajdą ogrom inspiracji.

Atrakcje na targach LOOK 2019

Podczas imprezy zaprezentują się wystawcy, którzy przedstawią innowacyjne produkty w zakresie m.in. preparatów do pielęgnacji, odżywienia, koloryzacji czy modelowania włosów, preparatów do wąsów i brody, przedłużania włosów i wyrobów perukarskich, a ponadto nowych trendów w zakresie ozdób do włosów. Targi Fryzjerskie nie mogą się obejść bez stoisk prezentujących wyposażenie salonów - od szczotek i grzebieni aż do foteli i stanowisk fryzjerskich. Podczas targów zakupić będzie można tysiące nowości z szerokiego wachlarza produktów skierowanego zarówno do profesjonalistów, jak i indywidualnych odwiedzających.

Ponadto podczas imprezy odbędą się prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd fryzjerstwa i premiery kolekcji. LOOK 2019 to też ogromny zastrzyk wiedzy w postaci seminariów i wykładów prowadzonych przez uznanych w świecie fryzjerstwa ekspertów. Warto też wspomnieć, że równolegle z targami fryzjerskimi odbywać się będzie forum kosmetyczne beautyVISION, a jeden bilet wstępu upoważnia do odwiedzenia obu imprez. Początek wiosny w Poznaniu zapowiada się więc kwitnąco, zarówno we fryzjerstwie, jak i branży kosmetycznej.


Jak dojechać na targi LOOK 2019Organizator targów LOOK 2019


Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000
Email: info@mtp.pl
WWW: https://www.mtp.pl

Wystawcy targowi

APIS
Bydgoszcz
Brazz Care
Lisboa
BARBER SUPPLY
Wysogotowo
Cotril
BollateCopyright © 2023 PortalTargowy.pl