Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


LOKUM EXPO 2018

Pełna nazwa targów: LOKUM EXPO 2018 - Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości
LOKUM EXPO 2018

Data
Od: 2018-10-02
Do: 2018-10-04
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-672 Kielce
Branża
Nieruchomości
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach LOKUM EXPO 2018?


W tym roku już po raz drugi odbędzie się Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. Targi te to wydarzenie unikatowe w skali kraju. Ich tematyka skupia się przede wszystkim na różnych aspektach zarządzania nieruchomościami. Wydarzenie to jest odpowiedzią na rozwój rynku nieruchomości.

Dlaczego warto odwiedzić targi LOKUM EXPO 2018?

Targi te to wydarzenie w dużej mierze skierowane do firm świadczących usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami. Jest to doskonała okazja, by spotkać się i omówić wyzwania i problemy, które dotyczą tej branży. Targi zainteresują z pewnością  przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, zarządców zasobów komunalnych czy kadrę menadżerską spółdzielni mieszkaniowych.

Podczas targów swoją ofertę przedstawią m.in. firmy budowlane, elektrotechniczne czy instalacyjne, ale także firmy sprzątające, dostawcy energii i ciepła, firmy ubezpieczeniowe, banki czy producenci oprogramowania stosowanego w zarządzaniu nieruchomościami. Ponadto odbędzie się także VII Forum dla Zarządów, którego tematem będzie podwyższanie standardów zarządzania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości.

Wszyscy zainteresowani targami będą mieli okazję zapoznać się bliżej z ich ofertą już w dniach 2 - 4 października 2018 w ramach tegorocznych Targów Kielce. Po prostu trzeba tam być.


Jak dojechać na targi LOKUM EXPO 2018Organizator targów LOKUM EXPO 2018


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl

Wystawcy targowi

Administrator
Warszawa
SMAY
Kraków
Grupa Medium
Warszawa
STOLBAU EKO
SzczecinCopyright © 2023 PortalTargowy.pl