Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


LIVE & BREATHE EXPO 2019

Pełna nazwa targów: Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia - LIVE & BREATHE EXPO 2019
LIVE & BREATHE EXPO 2019

Data
Od: 2019-04-27
Do: 2019-04-28
Lokalizacja
Dworcowa 11
20-406 Lublin
Centrum Targowo-Wystawiennicze
Branża
Gastronomia
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach LIVE & BREATHE EXPO 2019?


W dzisiejszych czasach alergia uznawana jest za chorobę cywilizacyjną. Badania mówią o tym, że w co trzecim polskim domu jest alergik. Z roku na rok coraz więcej osób diagnozuje u siebie również nietolerancje pokarmowe. Jednocześnie moda na zdrowy styl życia sprawia, że Polacy coraz bardziej interesują się swoim zdrowiem i starają się oddychać pełną piersią. Właśnie dla takich osób organizowane są w Lublinie w dniach 27 i 28 kwietnia targi Live & Breathe Expo 2019. 

Atrakcje na Live & Breathe Expo

Swoje stoiska na targach zaprezentują wystawcy, którzy przedstawią najnowocześniejsze rozwiązania pomagające zdiagnozować oraz ułatwiające życie z alergią, jak też producenci produktów i rozwiązań ekologicznych. Na targach dostępne będą wysokiej jakości produkty żywieniowe - wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, bez laktozy i dietetyczne, a ponadto zdrowe słodycze, ekologiczne dania gotowe i suplementy diety. Dla wszystkich zainteresowanych odbędą się również wykłady na temat zdrowego stylu życia. 

Wydarzeniem towarzyszącym, skierowanym do lekarzy, jest konferencja pn. Alergologia interdyscyplinarna. Poruszane będą na niej najważniejsze problemy alergologiczne, takie jak: astma, alergiczny nieżyt nosa, alergia pokarmowa, zapalenie skóry i inne schorzenia np. wstrząs anafilaktyczny. Prezentowana tematyka dedykowana jest głównie lekarzom medycyny rodzinnej, ale pojawią się również inspirujące zagadnienia dla alergologów, pulmonologów i dermatologów. Na tym właśnie polega wyjątkowość targów Live & Breathe Expo 2019, które docierają z najnowszą wiedzą i innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno do pacjentów, jak i lekarzy.


Jak dojechać na targi LIVE & BREATHE EXPO 2019Organizator targów LIVE & BREATHE EXPO 2019


Targi Lublin
Adres: Dworcowa 11, 20-406 , Lublin
Tel: 814581511
Email: info@targi.lublin.pl
WWW: https://www.targi.lublin.pl/


Copyright © 2022 PortalTargowy.pl