Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Krakdent 2019

Pełna nazwa targów: Krakdent 2019 - 27. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne
Krakdent 2019

Data
Od: 2019-04-11
Do: 2019-04-13
Lokalizacja
Galicyjska 9
31-586 Kraków
Branża
Biznes
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Krakdent 2019?


O tym, jak bardzo piękny i zadbany uśmiech pomaga w życiu, wiemy wszyscy. Zdrowe uzębienie pomaga nam utrzymać w dobrym zdrowiu cały organizm, dodaje atrakcyjności i pewności siebie. Podczas krakowskich branżowych targów stomatologicznych Krakdent 2019 zaprezentowane zostaną nowości, dzięki którym będziemy mogli niezależnie od sytuacji uśmiechać się bez skrępowania. 

Atrakcje na targach Krakdent 2019

W dniach 11-13 kwietnia w Krakowie odbędzie się już 27. edycja imprezy branżowej jaką są Międzynarodowe Targi Stomatologiczne. Co roku swoje stoiska prezentuje tu kilkaset wystawców z całego świata. Oprócz prezentacji nowości, będzie również możliwość przetestowania części rozwiązań oraz wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach branżowych. Podczas targów działać będzie specjalna strefa kariery, gdzie swoje oferty pozostawić mogą zarówno pracodawcy, jak i poszukujący pracy w zawodzie. Natomiast na scenie KRAKDENT MeetUp odbywać się będą bezpłatne spotkania i prezentacje obejmujące różne aspekty pracy w branży stomatologicznej.

Trzon targów stanowić będzie KRAKDENT-edu, na który składają się kursy medyczne, kongres i praktyczne warsztaty, które będą przydatne w codziennej pracy zawodowej zarówno dentystów, jak i techników dentystycznych, higienistek i asystentek stomatologicznych.  Udział w tej części targów musi zostać poprzedzony dokonaniem zgłoszenia i dopełnieniem formalności. 

Rozmach z jakim organizowane są targi KRAKDENT 2019 daje gwarancję, że udział w nich nie będzie czasem zmarnowanym. Jest to szansa na poznanie innowacyjnych rozwiązań z całego świata, co przełoży się na poprawę jakości i komfortu leczenia stomatologicznego.


Jak dojechać na targi Krakdent 2019Organizator targów Krakdent 2019


Targi w Krakowie
Adres: Galicyjska 9, 31-586 , Kraków
Tel: 126445932
Email: biuro@targi.krakow.pl
WWW: https://www.targi.krakow.pl

Wystawcy targowi

IT4DENT
Łódź
SAIKO-MED
Bielsko Biała
LAKO
Wolbrom
3M POLAND
Nadarzyn
SANITEX
WarszawaCopyright © 2024 PortalTargowy.pl