Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Grill Festiwal 2019

Pełna nazwa targów: Grill Festiwal 2019
Grill Festiwal 2019

Data
Od: 2019-04-06
Do: 2019-04-07
Lokalizacja
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
Branża
Gastronomia
Hobby i rozrywka
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Grill Festiwal 2019?


Początek wiosny to coraz dłuższe i cieplejsze dni. To czas, gdy można już rozpocząć przygotowania swojego ogrodu na letnie grillowanie. Idealnym sposobem na zaostrzenie apetytu i jednocześnie zaczerpnięcie garści inspiracji będzie odwiedzenie Grill Festiwal 2019, który już w pierwszy weekend kwietnia odbędzie się w ramach Free Time Festiwal w gdańskim Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO.

Atrakcje na Grill Festiwal 2019

Podczas imprezy obserwować będzie można zmagania konkursowe, zarówno uczniów szkół gastronomicznych, jak i profesjonalnych kucharzy. Staną oni przed trudnym zadaniem zaprezentowania autorskich dań z grilla, przygotowanych z ryb bałtyckich lub jeziornych oraz antrykotu z polskiej wołowiny. Będzie to na pewno dla odwiedzających inspirująca alternatywa dla klasycznej kiełbaski.

Oprócz konkursu, na odwiedzających czeka szereg atrakcji. Podczas festiwalu odbędą się pokazy kulinarne, a także spotkania z pasjonatami gotowania i piwowarami. Oczywiście organizatorzy zapewniają również piknikową strefę relaksu i strefę zabaw dla dzieci. A dla wszystkich spragnionych grillowych specjałów, swoje drzwi otworzy strefa food court.

Dla wszystkich miłośników grillowania festiwal będzie nie lada gratką i szansą na rozszerzenie swojego wachlarza popisowych dań z rusztu. Dobrym pomysłem będzie zatem wybranie się w pierwszy weekend kwietnia do gdańskiego AMBEREXPO i spędzenie wraz z całą rodziną relaksującego i smakowitego dnia. Warto też wspomnieć, że wstęp na festiwal jest bezpłatny.


Jak dojechać na targi Grill Festiwal 2019Organizator targów Grill Festiwal 2019
Copyright © 2022 PortalTargowy.pl