Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Green Days 2019

Pełna nazwa targów: Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - Green Days 2019
Green Days 2019

Data
Od: 2019-03-22
Do: 2019-03-24
Lokalizacja
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Green Days 2019?


Od 22 do 24 marca na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo odbędą się największe targi ogrodnicze w Polsce. Jest to trzecia Międzynarodowa edycja Dni Zieleni Green Days 2019, którą warto odwiedzić ze względu na tak bliski naturze temat i interesujący program.

Targi te to niewątpliwie warte odwiedzenia miejsce, ponieważ wiedza i nowinki techniczne przekazane podczas tych kilku dni zmotywują do działania każdego ogrodnika oferując mu dużą dawkę pozytywnej energii. Pierwszego dnia oprócz dużej porcji wiedzy o bezpieczeństwie drzew i łąkach kwiatowych, zobaczyć będzie można prezentację robotów koszących trawę. Drugiego dnia, oprócz informacji dotyczących nawadniania terenów zielonych, będzie można usłyszeć i zobaczyć DanceSquare - centrum rozrywki dla dziewczyn w wieku od 12 do 18 lat. W centralnym punkcie placu znajdować się będzie wzmacniacz dźwięku telefonów komórkowych, w którym energię wytwarza się ludzką siłą, wokół trzynaście półkul z gumy i sześć trampolin, być może również ścianki wspinaczkowe.

Trzeciego dnia rano będzie można skorzystać ze szkolenia z zakresu użycia programu Gardenphilla oraz zobaczyć prezentacje florystyczne dotyczące oryginalnych ślubów. Oprócz tego odbędzie się pokaz przygotowania sushi z degustacją oraz pokaz formowania drzew bonsai. Dodatkowo będzie można obejrzeć stałe ekspozycje między innymi drzew bonsai i roślin cebulowych. Na zewnątrz będą prowadzone pokazy pielęgnacji arborystycznej oraz rekreacyjnej wspinaczki. Dla każdego znajdzie się coś interesującego!


Jak dojechać na targi Green Days 2019Organizator targów Green Days 2019


Ptak Warsaw Expo
Adres: Al. Katowicka 62, 05-830 , Nadarzyn
Tel: 221220287
Email: info@warsawexpo.eu
WWW: https://warsawexpo.eu

Wystawcy targowi

ZieleńService
Piastów
HYDROIDEA
Warszawa
Timberline
Warszawa
rdzawogrodzie.pl
CiechanówCopyright © 2024 PortalTargowy.pl