Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


FOODEXPO 2019

Pełna nazwa targów: FOODEXPO 2019 - Targi Spożywczo-Gastronomiczne
FOODEXPO 2019

Data
Od: 2019-05-29
Do: 2019-05-31
Lokalizacja
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
Branża
Gastronomia
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach FOODEXPO 2019?


W dniach 29-31 maja gdańskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO zamieni się w spożywczą stolicę kraju. Odbędą się wówczas największe w północnej Polsce targi spożywczo-gastronomiczne FOODEXPO 2019. Jest to impreza branżowa skierowana głównie do właścicieli i managerów sklepów, hurtowni spożywczych, obiektów gastronomicznych i firm cateringowych, jak również szefów kuchni, dietetyków oraz uczniów szkół gastronomicznych.

Atrakcje na targach FOODEXPO 2019

Na stoiskach zaprezentują się producenci i dystrybutorzy z następujących branż: produkty regionalne i ekologiczne, produkty mleczarskie, produkty dla piekarstwa, cukiernictwa i lodziarstwa, produkty dla gastronomii, żywność dla diabetyków, alergików i dzieci, produkty i usługi dietetyczne, a także wyposażenia gastronomii i sklepów, maszyn i urządzeń, odzieży specjalistycznej, opakowań i transportu specjalistycznego.

Oprócz prezentacji na stoiskach, w programie imprezy zaplanowano prelekcje i warsztaty. Ich tematyka będzie bardzo szeroka i obejmować będzie zarówno aspekty związane z żywnością, jak też bardziej praktyczne, dotyczące metod działania wspierających rozwój przedsiębiorstwa. Imprezami towarzyszącymi FOODEXPO 2019 będą: odbywające się w cyklu dwuletnim Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH oraz Targi Mleczarskie Mleczna Rewia 2019.

Dodatkową atrakcją targów będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie Mercurius Gedanensis Targów FOODEXPO 2019. Do konkursu zgłosić można wszystkie zaprezentowane na stoiskach produkty spożywcze oraz maszyny, urządzenia i pozostałe akcesoria dla gastronomii.


Jak dojechać na targi FOODEXPO 2019Organizator targów FOODEXPO 2019
Copyright © 2024 PortalTargowy.pl