Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Rośliny Owadożerne Katowice 2018

Pełna nazwa targów: Festiwal Roślin Owadożernych Katowice 2018
Rośliny Owadożerne Katowice 2018

Data
Od: 2018-06-02
Do: 2018-06-03
Lokalizacja
Al. W. Korfantego 35
40-005 Katowice
Branża
Rolnictwo i ogrodnictwo
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Rośliny Owadożerne Katowice 2018?


Festiwal Roślin Owadożernych 2018 zamieni Katowicki Spodek w magiczną dżunglę. Odwiedzający będą mieli z bliska przyjrzeć się niebezpiecznym dzbanecznikom, szybkim muchołówkom, lepkim rosiczkom, a także sporych rozmiarów kapturnicom. Na festiwalu zobaczysz najpiękniejsze, największe i niezwykle głodne rośliny owadożerne z całego świata - specjalnie na tę wystawę przylecą do Katowic z różnych zakątków świata.

W przygotowanych pokazach będziesz mógł zobaczyć, że niezwykle niebezpieczne rośliny owadożerne potrafią odmierzać czas, a nawet liczyć. Przekonaj się sam! Poznaj je z bliska i weź udział w warsztatach, w których najróżniejsze ciekawostki przekażą specjaliści na co dzień zajmujący się ich hodowlą. Może pojawią się na Twoim parapecie?

Warsztaty w trakcie Festiwalu Roślin Owadożernych 2018

W trakcie warsztatów poznasz tajniki pielęgnacji - przesadzania, rozsadzania, nawożenia, a także rozmnażania w domowych warunkach. Praktyczna wiedza podana w przystępny sposób - tak byś mógł wdrożyć ją w życie tuż po prelekcjach. Ponadto czekają na Ciebie konkursy i zabawy w trakcie całego festiwalu!

Sprzedaż Roślin Owadożernych w trakcie festiwalu w Katowicach

Na Festiwalu Roślin Owadożernych 2018 w Katowicach będziesz również mógł zakupić te przewspaniałe rośliny wprost od hodowców i rozpocząć przygodę. Co więcej, do sprzedaży trafią również niezwykle rzadkie, kolekcjonerskie gatunki. Ponadto na miejscu zaopatrzysz się w potrzebne akcesoria do uprawy roślin, a także ciekawe gadżety. 


Jak dojechać na targi Rośliny Owadożerne Katowice 2018Organizator targów Rośliny Owadożerne Katowice 2018


GTP Harvey
Adres: Piaskowa 22, 05-532 , Baniocha
Tel: 508755464
WWW: https://roraima.pl/


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl