Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


EXPOShooting 2019

Pełna nazwa targów: Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting 2019
EXPOShooting 2019

Data
Od: 2019-04-05
Do: 2019-04-06
Lokalizacja
Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
Branża
Hobby i rozrywka
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach EXPOShooting 2019?


Przyjazd do Sosnowca w pierwszy weekend kwietnia to strzał w dziesiątkę. To właśnie w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 5-7 kwietnia odbędą się Targi Strzelectwa Militariów i Survivalu.

Atrakcje na EXPOShooting 2019

Tegoroczne targi to już piąta edycja uznanej imprezy. Tym razem odbędą się w towarzystwie EXPOHunting, czyli Międzynarodowych Targów Łowieckich. Coraz liczniej przybywającym na imprezę pasjonatom zaprezentuje się ponad 200 wystawców z całego świata. Szeroki zakres branżowy obejmuje m.in. różne rodzaje broni palnej, czarnoprochowej, kolekcjonerskiej, pneumatycznej, a także cięciwowej i łucznictwa. Na stoiskach fachowców dowiedzieć się będzie można wszystkiego o konserwacji i czyszczeniu broni, a także rodzajach amunicji. Swoje stoiska zaprezentują też specjaliści w zakresie paintballu, ASG oraz coraz modniejszego trendu survivalowego. Ponadto na targach obecni będą fachowcy w zakresie samoobrony i akcesoriów obronnych. 

Jednak EXPOShooting 2019 to coś więcej niż tylko prezentacja produktów i rozwiązań militarnych i survivalowych. Podczas imprezy odbędzie się szereg imprez towarzyszących: szkoleń, prezentacji, warsztatów i konkursów. Targi Strzelectwa Militariów i Survivalu to miejsce warte odwiedzenia zarówno przez początkujących adeptów sztuki strzelectwa, jak i zaprawionych pasjonatów. Fachowcy chętnie podzielą się swoją bogatą wiedzą, tak by pokazać, że strzelectwo to nie tylko sport, ale może to również być pasjonujące hobby dla każdego.


Jak dojechać na targi EXPOShooting 2019Organizator targów EXPOShooting 2019


Expo Silesia
Adres: Braci Mieroszewskich 124, 41-219 , Sosnowiec
Tel: 327887596
Email: exposilesia@exposilesia.pl
WWW: https://www.exposilesia.pl/

Wystawcy targowi

GMS
Tarnowskie Góry
SKULLS
Bytom
Mactronic
Wrocław
MILMAG
MyśleniceCopyright © 2022 PortalTargowy.pl