Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


EXPOBUD 2018

Pełna nazwa targów: EXPOBUD 2018 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody
EXPOBUD 2018

Data
Od: 2018-09-15
Do: 2018-09-16
Lokalizacja
Kaszubska 28
44-100 Gliwice
Branża
Budownictwo i instalacje
Rolnictwo i ogrodnictwo
Wnętrza
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach EXPOBUD 2018?


XIV Targi EXPOBUD 2018 dotyczą budownictwa, aranżacji wnętrz, czy wyposażenia ogrodów. Expobud są skierowane przede wszystkim do producentów, hurtowników, wykonawców, ale także do ludzi, którzy myślą o budowie, są w jej trakcie lub czeka ich remont. 

Atrakcje na targach EXPOBUD 2018

Na targach swoją ofertę zaprezentuje około 80 firm. Wystawcy postarają się opisać i przedstawić nowości techniczne, nowoczesne technologie, czy udzielić fachowych porad. O dofinansowaniach będzie można się dowiedzieć na stoisku Urzędu Miasta. Natomiast Wydział Ochrony Środowiska udzieli rad dotyczących programu PONE. Dodatkowo na targach EXPOBUD 2018 będzie dostępny Kiermasz Roślin, gdzie rośliny pochodzić będą od producentów. Na targach warto zobaczyć także prezentacje ogrodników z kraju, którzy również odpowiedzą na pytania.

W trakcie wydarzenia, dla dzieci będzie organizowana nie tylko opieka, ale i zajęcia w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO, gdzie hasło zajęć to: "Kreatywni przyszłością". W trakcie targów będą przeprowadzane liczne konkursy. Bilety wstępu są dostępne na stronie, ponieważ targi są bezpłatne. 

Warto wybrać się na targi ze względu na fachowców udzielających rad i nie tylko, gdyż wydarzenie jest źródłem cennych informacji, które mogą przydać się w codziennym życiu.


Jak dojechać na targi EXPOBUD 2018Organizator targów EXPOBUD 2018
Copyright © 2024 PortalTargowy.pl