Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


EkoCiepło 2019

Pełna nazwa targów: Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło 2019
EkoCiepło 2019

Data
Od: 2019-03-22
Do: 2019-03-24
Lokalizacja
Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
Branża
Budownictwo i instalacje
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach EkoCiepło 2019?


Targi Ogrzewania Ekologicznego Ekociepło 2019 odbywające się w hali EXPO SILESIA to idealna okazja, by pogłębić swoją wiedzę na temat ekologicznych możliwości ogrzewania naszych domów, porozmawiać o proekologicznych działaniach w aglomeracji Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska. Równolegle z targami Ekociepło zostały zorganizowane Targi Nowoczesny Dom i Ogród. 

Targi Ekociepło to miejsce, gdzie dowiemy się wszystkiego o piecach c.o., kotłach c. o., systemach grzewczych, kominkach, instalacjach gazowych, pompach ciepła, biomasie, pelecie, czy energii słonecznej. Jednym słowem jesteśmy w miejscu, gdzie uzyskamy niezbędną wiedzę o wszystkim, co pozwoli uczynić nasz dom ciepłym i przytulnym, a przestrzeń wokół nas bezpieczną i czystą. 

Atrakcje na tragach  Ekociepło 2019 

Na targach Instytut Chemicznej Obróbki Węgla zorganizuje konferencje „Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym. Czyste powietrze aktualne wyzwania”. Możemy również wysłuchać prelekcji o szkodliwości smogu dla zdrowia zorganizowanej przez Zagłębiowski Alarm Smogowy. 

Koleją atrakcją targów Ekociepło jest pokaz układania różnych wzorów parkietów zorganizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Tu dowiemy się jak barwi się parkiet, szlifuje, czy wykańcza drewniane podłogi. 

Przez cały dzień można również zasięgnąć porady z zakresu dotacji do wymiany kotłów i modernizacji instalacji grzewczych. Punkt konsultacyjny został zorganizowany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla. Nie zapominajmy o ogrodach. Przez cały czas trwania targów, możemy przyjrzeć się nowinkom ogrodniczym, które będą prezentowane na kiermaszu ogrodniczym.


Jak dojechać na targi EkoCiepło 2019Organizator targów EkoCiepło 2019


Expo Silesia
Adres: Braci Mieroszewskich 124, 41-219 , Sosnowiec
Tel: 327887596
Email: exposilesia@exposilesia.pl
WWW: https://www.exposilesia.pl/


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl