Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Eko-Dom Eko-Life 2019

Pełna nazwa targów: Eko-Dom Eko-Life 2019
Eko-Dom Eko-Life 2019

Data
Od: 2019-03-30
Do: 2019-03-31
Lokalizacja
Nadbrzeżna 34
33-300 Nowy Sącz
Branża
Moda i uroda
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Eko-Dom Eko-Life 2019?


Już za chwilę w Nowym Sączu odbędą się targi, które są prawdziwą gratką dla wszystkich, którym zależy na zdrowiu i ekologii. W ostatni weekend marca odbędą się połączone targi Eko-Dom Eko-Life 2019. Jak co roku podczas targów będzie można zobaczyć mnóstwo produktów ekologicznych dla domu i zdrowia.
 
Sądeckie targi zostały podzielone na dwa panele tematyczne. Pierwszy z nich, Eko-Life, przybliża tematykę zdrowego życia i odżywiania. Na tym panelu będzie można zapoznać się z ofertą zdrowej, ekologicznej żywności czy naturalnych kosmetyków. Wystawcy przedstawią też produkty z zakresu medycyny naturalnej, w tym leki i maści dla zdrowia i urody. 

Drugi panel, Eko-Dom, będzie przybliżać tematykę budowy ekologicznego  domu. Podczas tego panelu będzie można zapoznać się z różnego rodzaju materiałami budowlanymi, oraz systemami wykończenia wnętrz. Wystawcy zaprezentują zarówno systemy fotowoltaiczne jak i różnego rodzaju ekologiczne piece, kominki i kotły oraz paliwa. Dla osób, które zastanawiają się jak sfinansować przyszłą inwestycję będzie możliwość skorzystania z doradztwa bankowego.

Atrakcje podczas targów Eko-Dom Eko-Life 2019

Na targach  Eko-Dom Eko-Life 2019 oprócz szerokiej oferty produktów ekologicznych dla domu i zdrowia odwiedzających czekają takie atrakcje jak warsztaty, podczas których będzie można stworzyć swój własny las w słoiku. Będą to warsztaty zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dla najmłodszych przewidziano też zajęcia w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO podczas których będą mogli wykazać się kreatywnością budując m.in. z prawdziwych cegieł ceramicznych (tylko miniaturowych).


Jak dojechać na targi Eko-Dom Eko-Life 2019Organizator targów Eko-Dom Eko-Life 2019
Copyright © 2024 PortalTargowy.pl