DREMA 2018
Pełna nazwa targów: DREMA 2018 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego
Od: 2018-09-11
Do: 2018-09-14
Głogowska 14
60-734 Poznań
Budownictwo i instalacje
Link do strony
Co w tym roku na targach DREMA 2018?
Międzynarodowe Targi DREMA 2018 przede wszystkim dotyczą branży drzewnej i meblarskiej. To jedna z największych światowych wystaw narzędzi i maszyn, wspierane przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.
Atrakcje na targach DREMA 2018
W trakcie trwania targów Drema 2018 będzie można wziąć udział w pierwszej edycji spotkań dla branży drzewnej i meblarskiej zwanych B2B Wood Meetings, a także uczestniczyć w VI Kongresie Przemysłu Drzewnego KOOPDREW, czy w podsumowaniu projektu Drema Dzieciom i Seniorom. Do wydarzenia zachęcają zaprezentowane listy wystawców, którzy przygotowali swoje oferty, projekty i wizualizacje dla przedsiębiorstw działających w branżach przetwórstwa drewna i produkcji maszyn, urządzeń oraz narzędzi używanych do jego obróbki.
Targi są także przeznaczone dla handlowców z sektora materiałów drzewnych oraz naukowców, dlatego zaplanowane jest jego transmitowanie. Na targach zostaną przedstawieni laureaci konkursu o Złoty Medal MTP i Starcia Mistrzów, czyli Ogólnopolskiego Konkursu pasjonatów pracy w drewnie. Targi DREMA 2018 są miejscem na pozyskanie nowych, zweryfikowanie i aktualizację wcześniejszych kontaktów biznesowych.
Jak dojechać na targi DREMA 2018
Organizator targów DREMA 2018
Adres: Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000
Email: info@mtp.pl
WWW: https://www.mtp.pl
Wystawcy targowi
Brodnica
Nuertingen
Piotrków Trybunalski
Olesno
Poznań