Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


CONTROL-STOM 2019

Pełna nazwa targów: CONTROL-STOM 2019 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej
CONTROL-STOM 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-28
Lokalizacja
Zakładowa 1
25-001 Kielce
Branża
Biznes
Budownictwo i instalacje
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach CONTROL-STOM 2019?


W marcu tego roku odbędą się już XXVII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej w Kielcach. W branży mówi się, że to najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Na targach będą gościć producenci przyrządów i maszyn do pomiarów wytrzymałości czy do określenia innych wielkości fizycznych. Prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowanie analityczne. Będzie można poznać systemy służące przetwarzaniu obrazu. 
CONTROL-STOM 2019 to okazja do zaprezentowania najnowszych technologi oraz zdobycie niezbędnej w tej branży wiedzy

Atrakcje na targach CONTROL-STOM 2019

Targi cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów i ekspertów w swej dziedzinie. W czasie wydarzenia będziemy mogli brać udział w seminariach prowadzonych przez doświadczone kadry ludzi, np. Seminarium "Nowości w zabezpieczeniach przeciwkorozyjnych", "Technologie obróbki laserowej", "Nowoczesne rozwiązania NDT w dobie przemysłu 4.0 - doświadczenie wdrożeniowe NNT Sp. z o. o., czy "Krajowy sektor techniki płynowej - nowoczesne rozwiązania techniczne i systemy kształcenia".

Odbędą się także interesujące warsztaty na temat "Identyfikacja materiałów z użyciem spektrometru". Na terenie targów będzie możliwość wzięcia udziału w spotkaniu biznesowym organizowanym przez Staropolską Izbę Przemysłowo - Handlową i Enterprise Europe Network. CONTROL-STOM 2019 to doskonałe miejsce aby zapoznać się z bogatą ofertą urządzeń reprezentowanych przez najlepsze firmy i światowe marki.


Jak dojechać na targi CONTROL-STOM 2019Organizator targów CONTROL-STOM 2019


Targi Kielce
Adres: Zakładowa 1, 25-672 , Kielce
Tel: 413651222
Email: biuro@targikielce.pl
WWW: http://www.targikielce.pl


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl