Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


Career EXPO Wrocław 2019

Pełna nazwa targów: Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy
Career EXPO Wrocław 2019

Data
Od: 2019-03-27
Do: 2019-03-27
Lokalizacja
Aleja Śląska 1
54-145 Wrocław
Branża
Kariera
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach Career EXPO Wrocław 2019?


Wszyscy poszukujący pracy, chcący ja zmienić oraz pracodawcy szukający nowych, dobrych i młodych pracowników obowiązkowo muszą wziąć udział w zbliżających się 27 marca targach Career EXPO Wrocław 2019. Zbliżające się targi pracy powstały z myślą o tych, co dbają o swój czas i chcą zgłosić się do szybkiej rekrutacji. Career EXPO Wrocław 2019 wyszło z pomysłem szybkiej rekrutacji czyli wszyscy Ci co chcą wziąć w niej udział muszą się do niej zgłosić i umówić na spotkanie. 

Atrakcje na targach pracy

Na wydarzeniu tym będzie między innymi: strefa szybkich rekrutacji, strefa ofert pracy - gdzie na ściance można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracodawców, strefa consultingu CV, gdzie zawodowi doradcy udzielą niezbędny wskazówek, by stworzyć dobre i profesjonalne CV, strefa ksero - za darmo można wydrukować niezbędne dokumenty takie jak np. list motywacyjny oraz strefa relaksu, gdzie przy kawie i spokojnej muzyce, można odzyskać siły do polowania na lepsze oferty. 

Zbliżające się targi pracy, to miejsce, w którym nie może zabraknąć doświadczonych pracodawców z całej Polski oraz wszystkich tych, którzy tej pracy poszukują. Do tej pory 700 pracodawców skorzystało z możliwości wystawienia na targach swojej oferty. Warto je odwiedzić, gdyż jest to najskuteczniejsza forma, by szybko dotrzeć do konkretnego pracodawcy i poznać się z jego ofertami oraz by ten miał możliwość poznania nowego pracownika.


Jak dojechać na targi Career EXPO Wrocław 2019Organizator targów Career EXPO Wrocław 2019


Career EXPO Poland
Adres: Św. Marcin 58/64/504, 61-807 , Poznań
WWW: https://careerexpo.pl/


Copyright © 2023 PortalTargowy.pl