Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


BHP 2019

Pełna nazwa targów: 19. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP 2019
BHP 2019

Data
Od: 2019-04-02
Do: 2019-04-04
Lokalizacja
plac Sławika i Antalla 1
40-166 Katowice
Branża
Edukacja
Zdrowie
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach BHP 2019?


W dniach 2-4 kwietnia odbędzie się 19. już edycja Targów BHP i Ochrony Przeciwpożarowej w Katowicach. Targi BHP 2019 to niesamowita okazja by zapoznać się z nowościami, a także osiągnięciami firm zajmujących się bezpieczeństwem i higieną pracy. Podczas targów można przeprowadzić bardzo ciekawe rozmowy z potencjalnymi partnerami i klientami. Będąc na targach można pozyskać nowych klientów, ale także wzmocnić i poprawić relacje z obecnymi kontrahentami.

Atrakcje na targach BHP 2019

Targi BHP i Ochrony Przeciwpożarowej to idealne miejsce na zaprezentowanie nowych produktów oraz usług, a także ich promocja. Podczas targów można poszerzyć wiedzę odnośnie BHP rozmawiając z profesjonalistami z branży, z dystrybutorami sprzętów, z przedstawicielami firm szkoleniowych czy bezpośrednio z przedstawicielami służb BHP.

W ramach targów odbędzie się Forum dotyczące pracy na wysokościach i w zamkniętej przestrzeni. Podczas niego będzie można zapoznać się m.in z zagadnieniami takimi jak: zasady pracy w przestrzeni zamkniętej i na wysokości, bezpieczna eksploatacja podestów ruchomych, praktykami zabezpieczającymi przed upadkiem, czy odpowiednim doborem sprzętów SOI dla pracowników, którzy wykonują prace w zamkniętej przestrzeni lub na wysokości.

Dodatkowo zostanie przeprowadzona konferencja pt. "Doskonalenie standardów BHP w różnych gałęziach przemysłu/gospodarki". Będzie ona zorganizowana przez Wydział Nauk Technicznych Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Konferencja odbędzie się dnia 3 kwietnia, a podczas niej będzie można zgłębić zagadnienia takie jak: zagrożenia w środowisku pracy, nowe trendy związane z BHP, czy poprawa warunków BHP w firmach i zakładach przemysłowych..


Jak dojechać na targi BHP 2019Organizator targów BHP 2019


IBC Investments
Adres: Al. Wyzwolenia 8/204, 00-570 , Warszawa
WWW: http://www.fairexpo.pl/


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl