Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


beautyVISION 2019

Pełna nazwa targów: beautyVISION 2019 - Targi Kosmetyczne
beautyVISION 2019

Data
Od: 2019-04-06
Do: 2019-04-07
Lokalizacja
Głogowska 14
60-734 Poznań
Branża
Biznes
Moda i uroda
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach beautyVISION 2019?


Wiosenny powiew nowości zawita do Poznania już w dniach 6-7 kwietnia pod postacią targów branży kosmetycznej beautyVISION 2019. Impreza skierowana przede wszystkim do profesjonalistów, dla indywidualnych zwiedzających również może stać się kopalnią inspiracji.

Atrakcje na targach beautyVISION 2019

Targi kosmetyczne w Poznaniu to największa taka impreza w kraju prezentująca trendy m.in. w make-upie, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej, stylizacji paznokci i innych dziedzinach branży beauty. Na stoiskach eksperci zaprezentują najnowsze produkty i zabiegi. Będzie to szansa na wymianę doświadczeń, zdobycie informacji z pierwszej ręki, a nawet pozyskanie partnerów biznesowych.

W ramach imprezy odbędą się również prestiżowe konkursy:

  • Mistrzostwa Nails Olympic Show,
  • Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego 
  • Mistrzostwa Przedłużania Rzęs

Będzie to też szansa na obejrzenie pracy ekspertów na żywo. Dla pracujących w branży kosmetycznej ważnym aspektem udziału w targach będzie możliwość zdobycia najnowszej wiedzy podczas licznych szkoleń, seminariów i prezentacji. Można też zgłosić swój udział w Kongresie Kosmetologicznym lub Kongresie i Warsztatach Podologicznych. 

Targi Kosmetyczne beautyVISION 2019 to dla profesjonalistów szansa na rozwinięcie swoich zawodowych kompetencji i pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Dla indywidualnych zwiedzających gratką zaś będzie możliwość odwiedzenia w ramach jednego biletu zarówno targów kosmetycznych, jak i odbywających się równolegle targów fryzjerskich.


Jak dojechać na targi beautyVISION 2019Organizator targów beautyVISION 2019


Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000
Email: info@mtp.pl
WWW: https://www.mtp.pl


Copyright © 2024 PortalTargowy.pl