Portal targowy - imprezy targowe w jednym miejscu


AUTOMATICON 2019

Pełna nazwa targów: Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów - AUTOMATICON 2019
AUTOMATICON 2019

Data
Od: 2019-03-26
Do: 2019-03-29
Lokalizacja
Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
Branża
Biznes
Budownictwo i instalacje
Strona WWW
Link do strony

Co w tym roku na targach AUTOMATICON 2019?


Największe w Polsce spotkanie producentów, kompletatorów i odbiorców automatyki przemysłowej, na którzy wszyscy chętnie mogą przybyć za darmo. W dniach 26 do 29 marca w Warszawskiej Hali EXPO XXI będzie można zapoznać się z ogromną ilością interesujących tematów dotyczących automatyki i elektroniki.

Targi automatyki i pomiarów oferują przekazanie nowinek i wiedzy w dużym zakresie tematycznym. Temat aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów automatyki poruszy między innymi kwestie elementów systemów sterowania procesami przemysłowymi, systemów monitorowania procesów, przemysłowych urządzeń alarmowych czy też czujników i przetworników pomiarowych. W temacie automatyki będzie się można dowiedzieć więcej o analogowych i cyfrowych systemach sterowania procesami przemysłowymi, projektowaniu systemów automatyzacji , czy tez o montażu i uruchamianiu systemów automatyzacji.

Robotyzacja poruszy kwestie robotów przemysłowych, urządzeń dla stanowisk zrobotyzowanych, komponentów robotyki, czy systemów bezpieczeństwa pracy. Napędy kończące listę tematów ogólnych zajmą się przekazaniem wiedzy o ich wersjach elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych. Oprócz tego poruszone zostaną tematy technologii 3D w przemyśle, elementów hydrauliki i pneumatyki siłowej, czy projektowania i usług konsultingowych dotyczących branży.

Ogromna dawka wiedzy tylko czeka na jej wchłonięcie.


Jak dojechać na targi AUTOMATICON 2019Organizator targów AUTOMATICON 2019


Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów
Adres: Aleje Jerozolimskie 202, 02-486 , Warszawa
Tel: 228740164
Email: piap@piap.pl
WWW: http://piap.pl/

Wystawcy targowi

Invertek Drives
Tomaszów Mazowiecki
Renex
Włocławek
PIAB POLSKA
GdańskCopyright © 2023 PortalTargowy.pl